Skip to main content

AccessTr.neT

Ziyaretçi Takip Uygulaması

Ziyaretçi Takip Uygulaması

Office2007 için extra olarak yapılması gerekiyormu bilmiyorum. Yapmadım. Office2010 64 bit kullanırsanız sorunsuz çalışır. Kusura bakmayın bu konuda yardımcı olabilecek vakite ve bilgiye sahip değilim maalesef.  Img-cray

Ama Access eğitimi aldığım kursum 1 sene sonra bitecek. bittikten sonra yardımcı olabilirim ancak  Img-grin
HERŞEY ASLINDA HİÇBİRŞEYDİR
Uys
teşekkürler..
Merhaba üstad emeklerin için tşk ederim özellikle yardımcı olmanı rica ettiğim bi husus var. ben olaya tam hakim değilim ama bizde site olayı yok sadece iş ve yaşam merkezi a b ve c blok ve otoparklar var -1 -2 -3 şeklinde buna göre bi ayarlama yapıp paylaşabilir misin rica etsem
(11/04/2018, 04:27)alpergumus yazdı: Merhaba üstad emeklerin için tşk ederim özellikle yardımcı olmanı rica ettiğim bi husus var. ben olaya tam hakim değilim ama bizde site olayı yok sadece iş ve yaşam merkezi a b ve c blok ve otoparklar var -1 -2 -3 şeklinde buna göre bi ayarlama yapıp paylaşabilir misin rica etsem.

merhaba
blok isimlerinin yazılı olduğu formu tasarım moduna alın.
blok isimlerinin yazılı olduğu combobox özelliklerinde veri sekmesinde kayıt kaynağını istediğiniz şekilde değiştiriniz.
Universal Form Tasarımı. devamlı güncelleniyor.
SQL TO Vba Convertör.
Ziyaretçi uygulamasını bilgisayarıma indiremiyorum yardımcı olabilirmisiniz
(25/08/2021, 09:54)GALİPOGUZ@HOTMAİL.COM yazdı: Ziyaretçi uygulamasını bilgisayarıma indiremiyorum yardımcı olabilirmisiniz

merhaba sayın Galip bey
normalde iniyor,şimdi denedim,acaba başka bir sorunmu var sizden kaynaklı acaba

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da