Skip to main content

AccessTr.neT

formun efektli açılması ve kapanması ocx ile

formun efektli açılması ve kapanması ocx ile

arkadaşlar ekteki örneği daha önce visual basic 6.0 da kullandım Access da çalışması için yeniden ayarladım.çok güzel bi ocx.formun açılışını kapanışı efektli (animasyonlu) olarak ayarlıyor.ekteki resimden de anlaşılacağı üzere formun hangi efektle açılmasını istiyorsanız windowshow nesnesinin özelliklerinden ayarlıyabiliyosunuz.ocx in register bilgileri regs_kayit_bilgileri.txt dosyasında mevcut.bilmeyen arkadaşlar için söylüyorum (ekteki ocx dosyasını sisteme kaydettirin).access formunun tasarımını yaparken nesneniz gözükmezse araç kutusundan tekrar ekleyin ve register bilgilerini txt dosyasından girin.ha unutmadan içersinde 19 adet farklı açılış sitili bulunuyor.hangisini isterseniz nesnenin özelliklerinden ayarlamanız yeterli olacaktır.
.rar cskn.rar (Dosya Boyutu: 115,74 KB | İndirme Sayısı: 302)
GERİ SAYIM;Sen doğduğunda başladı ! Eğer (9) canlı bile olsaydın en fazla (8) kez kaçabilirdin Ölümden ! Bil ki (7) Düvele sultan dahi olsan yerin (6) Mekan olacak sana. En fazla (5) Metre kumaş götürebileceksin ! Kapatacaksın (4) açsanda gözlerini ! Bu (3) günlük fani dünyada Azraile (2) kat olup yalvarsanda nafile EceL geldiğinde (1) gün öleceksin ! İşte, o an herşey (0) dan başlayacak. Çünkü,
ÖLÜM BİR YOK OLUŞ DEĞİL,YENİDEN DOĞUŞTUR !
Paylaşım için teşekkürler sn.coskun_cakal
Teşekkürler sn.coskun_cakal

tesekkurler süper bir uygulama
arkadaşlar ocx in yüklenmesi(kayıt edilmesi) ile ilgili sıkıntı yaşayan varmı???(wndshow.ocx)
GERİ SAYIM;Sen doğduğunda başladı ! Eğer (9) canlı bile olsaydın en fazla (8) kez kaçabilirdin Ölümden ! Bil ki (7) Düvele sultan dahi olsan yerin (6) Mekan olacak sana. En fazla (5) Metre kumaş götürebileceksin ! Kapatacaksın (4) açsanda gözlerini ! Bu (3) günlük fani dünyada Azraile (2) kat olup yalvarsanda nafile EceL geldiğinde (1) gün öleceksin ! İşte, o an herşey (0) dan başlayacak. Çünkü,
ÖLÜM BİR YOK OLUŞ DEĞİL,YENİDEN DOĞUŞTUR !
Sn.coskun_cakal,

ben yasiyorum acilmiyor formlar.
GurhanButton.ocx ve wndshow.ocx

Selamlar,

Subco
İrtifâ-ı kadr için tevâzu lazım Âdem'e, Şemsi gör kim sâyesin salmış ayaklar altına. Hersekli Arif Hikmet

Subco, 09-04-2009 tarihinden beri AccessTr.neT üyesidir.
Son Düzenleme: 23/08/2010, 15:17, Düzenleyen: Subco.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task