Skip to main content

AccessTr.neT

C# dinamik filtrelemeyi Vb.nete nasıl çeviririm

C# dinamik filtrelemeyi Vb.nete nasıl çeviririm

Çözüldü #1
Örnekteki C# dinamik filtrelemeyi vb.nette yapmak istiyorum,buna benzer filtreleme örneği elinde olan varsa ekleyebilirmi veya bunu vb.nete uyarlayabilirmiyiz.
.rar dynamicGridFilter+++++.rar (Dosya Boyutu: 156,22 KB | İndirme Sayısı: 13)
Son Düzenleme: 20/02/2014, 01:23, Düzenleyen: alican60.
2010 kullandığım için bakamadım ama merak ettiğim şey şu. Siz grid üzerinde kayıtları listeleyebiliyor musunuz?
AccessTr.Net teknik konular içeren bir sitedir. Bu tip sitelerde en iyi şekilde yardım alabilmeniz için Site Kurallarını mutlaka okumanız ve buna göre hareket etmeniz lazım.
merhaba,

C# kodlarınızı VB.Net kodlarına çevirme işlemleriniz için harici siteler mevcut.aşağıdaki linklerde bunlardan birkaçı söz konusu.inceleyip deneyebilirsiniz.

fakat,şunu da hatırlatmak gerekir ki,doğru sonuçlar almak kimi zaman kesin sonuç olarak elde edilemeyebilir.yine de,bir nebzede olsa,fikir vermek açısından katkı olabilir diye düşünmekte fayda var.

developerfusion

dotnetspider

iyi çalışmalar.
saygılar.
Herkes, kendisinin AR-GE'cisidir...

Konulara eklenen Uygulama içeriğine yönelik Tavsiyeler
Alt Form Denetim Değerlerine ulaşma ve Alt Form Güncelleme
Kapatırken Düzenle (Compact On Close) Seçeneğinin İşaretlenmesi Hakkında
Merhaba Vatoz Bey daha önceden bu programın kodlarını vb.nete çevirdim ama hata verdi,bu nedenle yardım istedim.

Evet Alpeki Bey listeleyebiliyorum.
Son Düzenleme: 20/02/2014, 19:24, Düzenleyen: alican60.
Çözüldü #5
Örnekte datagridviewde comboboxa veri yazarak filtreleme yapıyorum ama biraz sorunlu.Combobox1 e Y yazarsam Y ile başlayan veriler geliyor ama combobox1 de hemen doluyor yani ikinci harf girmeme fırsat vermiyor.Ayrıca combobox1 doluyken combobox2 yede veri yazarak birbirine bağlı filtrelemedede aynı sorun oluyor.Yardımcı olursanız sevinirim.
.rar datagridview-dinamik filtrele.rar (Dosya Boyutu: 545,06 KB | İndirme Sayısı: 10)
Çözüldü #6
İncelermisiniz...

Lütfen olumlu veya olumsuz geri dönüş yapınız...
.zip POWER_datagridview-dinamik filtrele.zip (Dosya Boyutu: 558,68 KB | İndirme Sayısı: 26)
Please return your positive or negative ...

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da