Skip to main content

AccessTr.neT

Yardım Lütfen Program Hata Veriyor

Yardım Lütfen Program Hata Veriyor

Çözüldü #1
Access 1907 hataSI veriyor.. Program açıldıktan sonra veritabanı nesneleri gözükmüyor "MSysCompactErorr" Erorr code 1907 '' "nesnesini kullanmak için gerekli izinleriniz yok. Sistem yöneticinizin veya bu nesneyi oluşturan kişinin, sizin için gerekli izinleri vermesini sağlayın." diyor program veritamanıda görünmüyor... ikinci olarak Erorr code 1907 'MSysResources' nesnesini kullanmak için gerekli izinleriniz yok. Sistem yöneticinizin veya bu nesneyi oluşturan kişinin, sizin için gerekli izinleri vermesini sağlayın". denmektedir Yardımcı olursanız memnun olurum Şimdiden teşekkürler..
Son Düzenleme: 09/12/2013, 13:32, Düzenleyen: ofbadur.
Çözüldü #2
Program açıldığında "MSysCompactErorr" tablo olarak açılıyor tabloyu açtığımda önceki mesajda belirttiğim 1907 hata kodu ve karşısında belirtilen mesajlar var. Programın tablo ve diğer özellilleri görünmüyor. Yardımcı Olmanızı Rica Ediyorum.. İşlerimiz durdu...Teşekkürler
Son Düzenleme: 09/12/2013, 14:01, Düzenleyen: ofbadur.
Çözüldü #3
yeni bir Access dosyası açıp bozulan veritabanından tüm nesnelerinizi import etmeyi deneyin.
GERİ SAYIM;Sen doğduğunda başladı ! Eğer (9) canlı bile olsaydın en fazla (8) kez kaçabilirdin Ölümden ! Bil ki (7) Düvele sultan dahi olsan yerin (6) Mekan olacak sana. En fazla (5) Metre kumaş götürebileceksin ! Kapatacaksın (4) açsanda gözlerini ! Bu (3) günlük fani dünyada Azraile (2) kat olup yalvarsanda nafile EceL geldiğinde (1) gün öleceksin ! İşte, o an herşey (0) dan başlayacak. Çünkü,
ÖLÜM BİR YOK OLUŞ DEĞİL,YENİDEN DOĞUŞTUR !
Çözüldü #4
Sayın Coskun0559 denedim hiçbir nesne görünmüyor....
Çözüldü #5
yedeğiniz varsa geri dönüş yapın büyük olasılıkla uygulamanız çökmüş olabilir
GERİ SAYIM;Sen doğduğunda başladı ! Eğer (9) canlı bile olsaydın en fazla (8) kez kaçabilirdin Ölümden ! Bil ki (7) Düvele sultan dahi olsan yerin (6) Mekan olacak sana. En fazla (5) Metre kumaş götürebileceksin ! Kapatacaksın (4) açsanda gözlerini ! Bu (3) günlük fani dünyada Azraile (2) kat olup yalvarsanda nafile EceL geldiğinde (1) gün öleceksin ! İşte, o an herşey (0) dan başlayacak. Çünkü,
ÖLÜM BİR YOK OLUŞ DEĞİL,YENİDEN DOĞUŞTUR !
Çözüldü #6
Sayın Coskun0559 bilgisayarı (geçmişi) geri yüklesem bir faydası olurmu ?. Düzelme şansı varmı
Son Düzenleme: 10/12/2013, 10:28, Düzenleyen: ofbadur.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task