Skip to main content

AccessTr.neT

Kan şekeri takip programı

Kan şekeri takip programı

Çözüldü #1
Merhaba;
Diyabet hastası bir bebeğim var. Kan şekeri ve insülinleri ekteki exel dosyasından yapabiliyorum. Ama bunu Access te program haline getirmek istiyorum hem daha ergonomik hemde göze hitap. Eğer olursa bir çok diyabet arkadaşlarımızda kullanacak.
Normalde ek teki Access örneğinde Basit halini yaptım. Ama benim istediğim exeldeki gibi öğün altında kan şekeri ve insülini görmek. Böyle bir şey mümkün müdür?
Yapabildiğim en fazla çapraz sorguda öğün altına kan şekeri değerini koyabilmek.
.rar Diyabet.rar (Dosya Boyutu: 331,12 KB | İndirme Sayısı: 107)
Çözüldü #2
Merhaba
Öncelikle Geçmiş olsun diyorum.
"Ama benim istediğim exeldeki gibi öğün altında kan şekeri ve insülini görmek. Böyle bir şey mümkün müdür?"
derken tam olarak istediğiniz anlaşılmıyor,Ögün olarak süzmemi yapmak istiyorsunuz.? biraz daha açıklarsanız,istediğiniz ve fazlası yapılabilir..
.rar diyabet-Celoyce.rar (Dosya Boyutu: 236,06 KB | İndirme Sayısı: 40)
Çözüldü #3
(28/10/2013, 14:37)C*e*l*o*y*c*e yazdı: Merhaba
Öncelikle Geçmiş olsun diyorum.
"Ama benim istediğim exeldeki gibi öğün altında kan şekeri ve insülini görmek. Böyle bir şey mümkün müdür?"
derken tam olarak istediğiniz anlaşılmıyor,Ögün olarak süzmemi yapmak istiyorsunuz.? biraz daha açıklarsanız,istediğiniz ve fazlası yapılabilir..

Cevabınız ve ilginiz için teşekkür ederim. Aslında istediğim exeldeki gibi alt formda Tarih, öğünler, notlar vs. veri sayfası görünümünde olacak ama her öğün kan şekeri ve insülin olarak 3 e ayrılacak. Hani excelde kutuları birleştirip başlık tarzında yapıyoruz ya. Ama sizin eklediğinizde çok güzel olmuş. Açıkçası süzgeçi düşünememiştim.
Bunu Alt form olarak nasıl ekleyebilirim?
Son Düzenleme: 28/10/2013, 16:30, Düzenleyen: exmadon.
Çözüldü #4
böyle birşeymi ?
.rar diyabet-Celoyce-2.rar (Dosya Boyutu: 257,83 KB | İndirme Sayısı: 49)
Çözüldü #5
(28/10/2013, 18:13)C*e*l*o*y*c*e yazdı: böyle birşeymi ?

Hayır Ekte olan Excel örneğindeki gibi bir görünüm.
Raporların bu şekilde çıkmasını istiyorum. Sanırım pek mümkün değil.Sad
.rar Kitap1.rar (Dosya Boyutu: 12,03 KB | İndirme Sayısı: 37)
Çözüldü #6
Bence bunu geliştirerek devam edin istediğiniz sonuç ve raporlar alırsınız,ayrıca formumuzda çok örnekler var incelemenizi tavsiye ederim,
.rar DIYABET_Celoyce-yeni.rar (Dosya Boyutu: 171,3 KB | İndirme Sayısı: 48)

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da