Skip to main content

AccessTr.neT

Günlere Göre Şahıs Takip(Adli Kontrol)

yorum70
yorum70
0
2442

Günlere Göre Şahıs Takip(Adli Kontrol)

Mahkeme kararı sonucu Adli Kontrole tabii tutulmuş şahısların polis merkezine gelip imza atmalarını takip etmek için yapılacak programa ilişkin;

A Şahısana verilen mahkeme kararı şöyle; 1.DÖNEM
01.05.2013 ile 30.06.2013 tarihleri arası haftada 3 gün-P.tesi-Çarşamba-Cuma günleri polis merkezine gelecek ve saat 18:00-19:00 arası imza atacak-Gününde ve saatinde gelmediği programda işaretlenip savcılığa suç duyurusunda bulunulacak.

Yine Aynı Şahıs (A ŞAHSI) -2.DÖNEM
01.07.2013-01.08.2013 Tarihleri arası Haftada 2 gün-P.TESİ-CUMA saat 18:00-20.00 arası gelecek ve imza atacak.

3.DÖNEM.. A ŞAHSI
02.08.2013-30.08.2013 Tarihleri arası-haftada 1 gün-Cumartesi günleri: 06.00-08.00 saatleri arası gelecek ve imza atacak…..dönemler ve tarihler bittiğinde Açılan Kutudan BİTTİ seçilecek ve bu A ŞAHSI TAKİP bilgilerini sistem ARŞİVE ATACAK.

Formda: Hangi gün, hangi saatler arasında Kimlerin gelmesi gerektiği gözükecek….Gelenler ve tarih ve saatinde imza atanlar formda işaretlenecek…İşaretlenmeyenler olduğunda (Tarih geçtiğinde veya aynı tarihte uyarı verecek)

Dönemler bittiğinde, ve bir sonraki dönemi girdiğimizde öncekiler kalacak yeni dönemden devam edilecek….Burada nasıl bir düzenleme yaparız onu çözemedim.

Ben tablo ve formu oluşturdum, birde liste sorgusu yaptım, diğer konularla ilgili nasıl bir sistem izlemem gerektiği konusunda yardım ve fikir verirseniz memnun olurum.
Tşk.
.rar denserbes.rar (Dosya Boyutu: 42,71 KB | İndirme Sayısı: 85)
"Oyun bitince  şah ve piyon aynı kutuya atılır "

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task