Skip to main content

AccessTr.neT

2010 nu 2003 çevirme

2010 nu 2003 çevirme

Çözüldü #1
access 2010 da yaptığım bir çalışmamı, Access 2003'e çevirmem lazım, malesef olmuyor, ekteki hatayı veriyor, nasıl yapabilirim

[Resim: do.php?img=3919]
Son Düzenleme: 09/04/2013, 15:06, Düzenleyen: A4177.
Çözüldü #2
Programınızda kullandığınız bazı özellikler var. Bu özellikler 2003 versiyonunda olmadığından dolayı çevirme işlemi yapamazsınız. 2010 destekleyen özellikleri kaldırırsanız çevirme işlemini yapabilirsiniz.
AccessTr.Net teknik konular içeren bir sitedir. Bu tip sitelerde en iyi şekilde yardım alabilmeniz için Site Kurallarını mutlaka okumanız ve buna göre hareket etmeniz lazım.
Çözüldü #3
sayın alpeki99, 2010 destekleyen özellikleri kaldırırsanız çevirme işlemini yapabilirsiniz. demişiniz, bunlar neler acaba?
Çözüldü #4
Ne kullandığınızı bilmek mümkün değil. Eğer işin başındaysanız geri dönüş olabilir ancak bir yandan şunu sormadan edemeyeceğim neden 2003 e çevirmek istiyorsunuz ki? 2010 da pek çok iyi özellik var 2003 e göre. Bence 2010 ile uygulamanıza devam edin.
AccessTr.Net teknik konular içeren bir sitedir. Bu tip sitelerde en iyi şekilde yardım alabilmeniz için Site Kurallarını mutlaka okumanız ve buna göre hareket etmeniz lazım.
Çözüldü #5
Başka şehirdeki bir arkadaşa gönderdim, onun pc sinde xp kurulumuş, ofis2010 da kabul etmemiş patronuda xp yi win7 ye çevirmek istemiyormuş.
Çözüldü #6
Ah şu patronlar.
"Oyun bitince  şah ve piyon aynı kutuya atılır "

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task