Skip to main content

AccessTr.neT

checbox,textbox örnekleri

checbox,textbox örnekleri

arkadaşlar lisedeyken hocamızın sınavda sorduğu yazılı sorusu.iyi hoş ben yapamamıştım o zamanlar Img-cray ama daha sonra cevabı aldım yeniden düzenlemiştim heyy gidi günler heyy Rayof
.rar coşkun.rar (Dosya Boyutu: 2,5 KB | İndirme Sayısı: 110)
GERİ SAYIM;Sen doğduğunda başladı ! Eğer (9) canlı bile olsaydın en fazla (8) kez kaçabilirdin Ölümden ! Bil ki (7) Düvele sultan dahi olsan yerin (6) Mekan olacak sana. En fazla (5) Metre kumaş götürebileceksin ! Kapatacaksın (4) açsanda gözlerini ! Bu (3) günlük fani dünyada Azraile (2) kat olup yalvarsanda nafile EceL geldiğinde (1) gün öleceksin ! İşte, o an herşey (0) dan başlayacak. Çünkü,
ÖLÜM BİR YOK OLUŞ DEĞİL,YENİDEN DOĞUŞTUR !
Sayın coskun_cakal;

Merhaba.. Paylaşımlarınız için teşekkür ederim.

Dosya içeriğindekileri nereye kaydetmem gerekiyor?
(24/07/2010, 14:29)assenucler yazdı: Sayın coskun_cakal;

Merhaba.. Paylaşımlarınız için teşekkür ederim.

Dosya içeriğindekileri nereye kaydetmem gerekiyor?

sayın assenucler dosya içerisindekiler visual basic form ve projeleri anladığım kadarıyla bilgisayarınızda visual basic yok.örnekleri inceleyebilmeniz için visual basic kurmanız lazım
GERİ SAYIM;Sen doğduğunda başladı ! Eğer (9) canlı bile olsaydın en fazla (8) kez kaçabilirdin Ölümden ! Bil ki (7) Düvele sultan dahi olsan yerin (6) Mekan olacak sana. En fazla (5) Metre kumaş götürebileceksin ! Kapatacaksın (4) açsanda gözlerini ! Bu (3) günlük fani dünyada Azraile (2) kat olup yalvarsanda nafile EceL geldiğinde (1) gün öleceksin ! İşte, o an herşey (0) dan başlayacak. Çünkü,
İlgi ve yanıtınız için teşekkürler..
rica ederim.kolay gelsin

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da