Skip to main content

AccessTr.neT

Mde uzantılı dosyada değşiklik

Mde uzantılı dosyada değşiklik

Çözüldü #1
Merhabalar elimde forumda da paylaşılan Jandarma tahkikat programı var, ancak mde uzantılı olduğu icin değişiklik yapamıyorum, veri tabanında da 'tasarla,yeni' sekmeleri haliyle pasif konumda, merak ettiğim acaca başka bi program vasıtasıyla unlocker gibi vs. bunun uzerinde istegim deşikliği yapabilirmiyim, yardimci olusaniz sevinirim, tesekkurler...
Çözüldü #2
DE Unlocker v3.20 Microsoft Access

Access MDE Unlocker Access MDE formda ve raporlar da değişiklik yapmak için olanak sağlar .Makrolar oluşturarak yeni işlevler ekleyebilirsiniz.Ancak kodlarda bir değişiklik yapamazsınız...
Çözüldü #3
Teşekkür ederim yardimci olduğunuz icin, bide görüntüyü degistirebilirmiyim, windows 98 goruntusu gibi pencereler falan, windows 7 gorunumu gibi bir görüntüye dönüştürebilirmiyim, ?
Çözüldü #4
görüntü derken neyi kastettiğinizi tam anlamadım...access görüntüsü ise değiştiremezsiniz.ancak masaüatü kısayol yapıp kısayol ikonunu değiştirebilirsiniz.
Çözüldü #5
dediğiniz olayı yapabilmeniz için. Access 2010 kullanmanız gerekmektedir. accdb uzantılı olarak.
POWER 'un Çekirgesi :=)
ozguryasin, 23-09-2009 tarihinden beri AccessTr.neT AİLESİ üyesidir.
Access'i Profesyonel Şekilde Öğrenmek İçin https://www.accesstr.net Ailesi Yeter. alkis

Site Kurallarını sorularınızın hızlı cevaplanması için kesinlikle okuyunuz.
Çözüldü #6
Tesekkur ederim cevap yazdiginiz icin
Günaydin , mde unlocker programini geceden beridir ariyorum bulamadim, rapid den buldum bikac yane rar pass yok, bildiğiniz bir link var mi acaba ordan indireyim ?
Yardim edebilirmisiniz lutfenn....

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task