Skip to main content

AccessTr.neT

Ana Menu İçinde Verileri Listeleyip Güncelleme ve Ekleme Yapma

Ana Menu İçinde Verileri Listeleyip Güncelleme ve Ekleme Yapma

Çözüldü #1
arkadaşlar merhaba,
5 adet tablom var
istihkak kışlık
istihkak yazlık
verilen kışlık
verilen yazlık
kkd_personel

yapmak istediğim su,
personel listesinde ki kişilere bazı malzemeler tanımlıyorum ve bunları yazlık kışlık olarak istihkak yazlık ve istihkak kışlık tablolarına ekliyorum, sonra kişilere tanımladığım bu malzemeleri yazın ve kışın kişilere dağıttığım da ise verileri verilen yazlık ve verilen kışlık tablosunda topluyorum.
bunu ise oluşturacağım bir ana formda yapmak istiyoyurm.fakat bu konuda iyi olmadığm için sizlerden yardım istiyorum. ben formda olması gerekenleri çizim halinde açıklayıcı olması açısından eke attım.
yardımcı olabilecek arkadaşa şimdiden sonsuz teşekkür ederim.
saygılarımla.
.rar VT.rar (Dosya Boyutu: 20,1 KB | İndirme Sayısı: 42)
Çözüldü #2
Bu istediklerinizi Access ile yapmanızı tavsiye ederim. Bunun içinde tablolarınızda olması gereken alanları belirleyerek işe başlayabilirsiniz. Anladığım kadarıyla zaten alan isimleriniz büyük ölçüde hazır. Siz başlayın, takıldığınız yerde yardım edilecektir.
Çözüldü #3
acces konusunda pek bir bilgim yok, ilk başta acceste yapacaktım siteden Access soruları kısmında konuyu ozetledim ve yardım istedim. fakat su ana kadar yardım edebilen pek çıkmadı bende düşündüm Excel konusunda accesden daha iyiyim , eğer excelden yardım alabilirsem devamını ben getirebilirim diye. o nedenle excelde yapmayı düşündüm .zaten bu yazdıklarım projenin bir kısmı eğer bu konuda yardım alabilirsem kalanını ben yapmaya çalışacam takıldıım yerde yine yardımlarınızı rica edeceğim.
Çözüldü #4
Sn:askubom
Siz birşeyler yapaçaksınızki takıldığınız yerlerde bizler yardımcı olacağız yani burda hiç kimse sizin için baştan sona program yapmaz.
OĞULCAN & OLCAYTUĞ

Oğulcan Excel Web Sitesi
Excel İle Programlama

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task