Skip to main content

AccessTr.neT

Klasördeki dosyaların tümünü toplu olarak yazdırma

Klasördeki dosyaların tümünü toplu olarak yazdırma

Çözüldü #1
Yeniden merhaba. Öncelikle herzamanki gibi detaylı olarak aramama rağmen bulamadığım için yeni bir konu açmak zorunda kaldığım için özür diliyorum.

Yapmaya çalıştığım ama yapamadığım bir konu hakkında yardımlarınızı rica ediyorum.

Örnek eklemeden basitçe sormak istiyorum;

C:\hastapdf klasörünün altındaki, x1.pdf, x2.pdf .... olan dosyaları formdaki bir komut butonuyla topluca yazdırabilir miyiz?

Herkese mutlu ve huzurlu bir pazar diliyorum.[/align]
uhaydar, 26-03-2009 tarihinden beri AccessTr.neT üyesidir.
Çözüldü #2
İnceleyiniz.
.rar DosyaYazdır.rar (Dosya Boyutu: 26,1 KB | İndirme Sayısı: 525)
Çözüldü #3
Sayın Ozan Akkaya bey, değerli vaktinizi ayırıp yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim. Aradığım konu tam olarak buydu. Ellerinize ve emeğinize sonsuz teşekkür ediyorum.

Not : Konu çözülmüştür. Değerli vakitlerini ayıran herkese teşekkür ederim. Sağlıkla ve mutlulukla kalın.
uhaydar, 26-03-2009 tarihinden beri AccessTr.neT üyesidir.
Çözüldü #4
Özür dileyerek konuyu guncelliyorum.

program içinden de toplu yazdırma mumkun mudur ?

Örnek yanıt tarihi gelmiş ya da yaklaşmış iki yanıt tarihi aralığında ki evrakları yazdırmamız mümkün mü ?
"Oyun bitince  şah ve piyon aynı kutuya atılır "
(20/12/2012, 07:35)ozanakkaya yazdı: İnceleyiniz.

Merhaba,
Eklediğiniz Access dökümanına gerekli verileri işledim. Dosya yolu ve word döküman adlarını tabloya ekledim. Bundan sonra o word dökümanlarını yazdırmak için ne yapmak gerekiyor? Konu eski ama bilgiler umarım günceldir. Cevap verirseniz sevinirim.
(17/12/2015, 16:54)halpuz yazdı: Merhaba,
Eklediğiniz Access dökümanına gerekli verileri işledim. Dosya yolu ve word döküman adlarını tabloya ekledim. Bundan sonra o word dökümanlarını yazdırmak için ne yapmak gerekiyor? Konu eski ama bilgiler umarım günceldir. Cevap verirseniz sevinirim.

Sayın halpuz, örnek uygulamanın içerisinde yazdırma ile ilgili kodlar mevcut.

Siz Access soruları bölümüne örnek uygulamanızı ekleyip ne yeni konu açınız. Yardımcı olmaya çalışırız.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task