Skip to main content

AccessTr.neT

Sorguda metin görünmüyor

Sorguda metin görünmüyor

Çözüldü #1
Arkadaşlar merhaba ,
Geçenlerde sayın Kural hocamın yardımlarıyla ,oluşturduğum envanter dosyasında sayıyı yazıya çevirme kutucuğu ekledim .Fakat sorgu oluşturduğumda metin olarak gösterilen " sipariş ver " yazısı görünmüyor.Bu konuda yardımcı olabilirmisiniz.
Tşkr.
.rar vt2.rar (Dosya Boyutu: 229,06 KB | İndirme Sayısı: 9)
Çözüldü #2
Ürünler formunuzda yer alan Metin42 adlı Metin Kutusunda çıkan "Sipariş Veriniz" yazısından bahsediyorsanız normal olarak çalışmakta, ancak anlatmak istediğiniz başka bir yer ise lütfen detaylı olarak yol tarif ediniz. Aksi halde tek tek aramak zorunda kalıyoruz.Img-grin
Çözüldü #3
Sn.BlackEagle hocam ,
Öncelikle ilginizden dolayı teşekkür ederi.Yapmak istediğim Sorgu1 'de " sipariş ver " yazısı gözükmüyor.
Çözüldü #4
Sorgu 1 'de sipariş ver yazısının görülmesine neden gerek var? Öyle bir şeye ihtiyaç olmadığı gibi bununla ilgili bir çalışma da görülmüyor zaten. Form üzerinde ise olmayan ürünlere tıklandığında "Sipariş Veriniz" yazıyor. Bir problem yok gibi.. Sorguda görülmesini istiyorsanız basir bir IIF ifadesi ile halledebilirsiniz.
İnadına, ille de Accesstr.net...
Çözüldü #5
Sorgu1'i inceleyiniz. Sizin form üzerinde yaptığınız hesaplamalar sorgu içerisinde gerçekleşmekte ve her ürün için sonuç bildirilmektedir. Umarım işinize yarar. Kolay gelsin.
Sn Mehmet hocam kesinlikle haklısınız, ben mesajınızı görmeden söylediğiniz doğrultuda hazırladım. Arkadaş inceleyip istediğinin bu olup olmadığını bildirir sanırım bize.
.rar vt2_2010-06-06.rar (Dosya Boyutu: 56,46 KB | İndirme Sayısı: 11)
Çözüldü #6
Teşekkürler..

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task