Skip to main content

AccessTr.neT

Çalışanlar kısmını raporlama

Çalışanlar kısmını raporlama

Çözüldü #1
Sevgili arkadaşlar satış bölümünde satış yapan çalışanın hanesine ürün ismi ve fiyatı kaydetmesini istiyorum.ve bunları rapor olarak almak istiyorum inşallah anlata bilmişimdir..Mesela satışı yapan cihan bunu satış bölümünde yaka kartı barkodunu okutarak ismini gösteriyoruz ama bu satılan ürün aynı zamanda cihan ın satış hanesine kaydetsin..
.rar 15-05-2010 AKGÜL MODA (Yedek).rar (Dosya Boyutu: 614,15 KB | İndirme Sayısı: 30)
ekselanss, 19-07-2009 tarihinden beri AccessTr.neT üyesidir.
Çözüldü #2
sayın ekselanss
dediğiniz gibi oldu sanırım,nasıl oldu,kim şifre ile giriş yapmış ise bu kişinin adı satış yapılan forma kayıt edecek,Ayrıca satış formunada kayıt edecek ,kendize göre düzenleyin lütfen
.rar 15-05-2010 AKGÜL MODA -Celoyce.rar (Dosya Boyutu: 578,51 KB | İndirme Sayısı: 61)
Çözüldü #3
hocam kısmen olmuş ama mesela rapor almak istedigim de cihan ın şu tarihler arasında toplamda ne kadar ayrıntıda neleri satmış yok . Ben bunun üzerinde biraz ugraşayım bakalım yapabilecek miyim istedigim gibi.İlgilendiginiz için teşekkür ederim..

Hocam satış ekranında görevliyi plasiyer barkodundan almıyor baglantılı degil galiba..
Son Düzenleme: 17/05/2010, 16:17, Düzenleyen: ekselanss.
Çözüldü #4
eee, o kadarını da sen yap Img-grin aslında oda basit ama hepsini biz yaptıkmı olmaz değilmi,bakın bunun için iki tarih arazsı rapor olarak veya diğer örnekler var bunları incele,hem öğrenmiş olursun ,kolay gelsin
Çözüldü #5
Satış ekranında p1 deki veriye göre geçiçi formda metin kısmına nasıl verebilirim..
Acele etmemin sebebi dükkan ıma göre uyarladım bu programı . Aslı market programı bir an önce kullanıma grçitmek..
Son Düzenleme: 17/05/2010, 16:29, Düzenleyen: ekselanss.
Çözüldü #6
Vereceğin metin kutusunun varsayılan değeri alanına
=[Formlar]![hızlısatış]![P1] şeklinde deneyin,DLoop olayida var tabi bunuda incele derim ..

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task