Skip to main content

AccessTr.neT

Ne Kadar Zormuş Sizden Ayrı Kalmak...

Kur@l
Kur@l
5
2670

Ne Kadar Zormuş Sizden Ayrı Kalmak...

Gerçekten Cevap Vermek Şöyle Dursun NEredeyse Soruları Bile Okuyamıyorum... Korkarım Bu HAfta Böyle Geçecek... Yeni Enerji İle Geliyorum...
HErkese Kolay Gelsin...
komşuda dülger mi var geliyor keser sesi,
ustalar konuşunca çıraklar keser sesi.
Sn Kural iş durumunu ne yaptınız? Umarım istediğiniz gibi olmuştur. Her zaman bekleriz. Saygılar...
Bilgi paylaşıldıkça çoğalır....
Her engel, yaşam koşullarınızı daha iyileştirecek bir fırsattır.

Access için her zaman lazım olacak konu başlıkları listesi

Ben Ayrılmak İstiyorum Deyince Kıymete Bindim... Şimdilik Kısa Süre İçinde Olsa Devam Edeceğiz Gibi Görünüyor... Ah Birde Birisine Abi Dediğimde Abi Değil Bey Diye Hırlamasa Süper Olacak...
Kural boş ver takma kafana sen, abilik mertebesini haketmiyorsa bey de gitsin...
Oooo Sn Kural, aşıldı artık o kırılma noktası. Sizde aşmalısınız! hayatta bir şeye yaramayan insanlar bazen böyle maddi güçleriyle, bazılarıda makamlarıyla kendilerini kabul ettirmek istemekte..Sanırım sizin adamlar da bu cinstenler.Img-grin
Sayın Şahin;
Bir Laf Vardır Kara Sakızı Çiğnedim Olmadı Şeker, Cinsini Sevdiğim ( Img-grin ) Cinsine Çeker...
Gerçekten Makam Sahipleri Biz Herşeyi Biliyoruz Kisvesi İle hiçbir şeyi bilmediklerini gizleme çabaları...
Hani Şekerparede Hurşit Diyor ya " ...Komiserim LEtafet Eve Zamapara Almaya Başlamış Sayenizde Bastık... Zamparalardan Biri Nazır Edalarında...." Aynen Benimkiler O Edalarda....

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task