Skip to main content

AccessTr.neT

kütüphane programı

fox89hakan
fox89hakan
4
1989

kütüphane programı

arkadaslar universitede bir kütüphane projesi hazırlamam lazım sitedeki kütüphane projesi .net VB ile yazılmıs ama benım hocalarım projeyi VB 6 da istediklelri icin ve pc performansım .net tabanını kaldırmadıgı icin o projeyi temel olarak kullanamıyorum elınızde VB6 ile hazırlanmıs bir proje varsa yardım edebilirmisiniz veri tabanım hazırladım amam gerisini yapamıyorum yardımcı olursanız sevinirim.
Sn fox89hakan, öncelikle sitemize hoş geldiniz. Nasıl bir yardım beklediğinizi açıklarmısınız? Ödevinizi birilerinin yapmasınımı istiyorsunuz? Yoksa kendi yapacağınız projenizle ilgili destekmi istiyorsunuz? Eğer hazır bir program arayışı içerisindeyseniz veya yeniden yaptırmayı düşünüyorsanız size Site Kurallarını hatırlatmak zorundayım. Şayet amaç sadece destek almak ise sanırım tüm arkadaşlar yanınızda olcaktır.
öncelıkle hosbulduk salun sıte kurallarını okudum sadece yardım ıstıyorum sıdekı proje .net ile yazılı oldugu ıcın ona bakamdım malesef bilgisayarım da .net calsmıyor.Alan adralı ıle ılgılı ve kodlarla sıkıntı cekıyorum pek fazla bılgım yok VB ortamında verı tabanı ıcerısınde herseyı hazırladım VB de kı alanları yapamıyorum menuler baglantılar felan karıstırıyorum ama bş turlu yapamadım Img-cray
Son Düzenleme: 04/03/2010, 21:49, Düzenleyen: fox89hakan.
Sn fox89hakan o zaman örneğinizi kurallara uygun olarak ekleyiniz. Takıldığınız yerleri madde madde açıklayıcı şekilde belirtiniz. Mutlaka yardım eden olacaktır. Bir de lütfen Türkçemizi düzgün bir şekilde kullanınız. Saygılar...
Bilgi paylaşıldıkça çoğalır....
Her engel, yaşam koşullarınızı daha iyileştirecek bir fırsattır.

Access için her zaman lazım olacak konu başlıkları listesi

Sn:fox89hakan
Konunuz Site Kurallarına uymadığı için ve verilen cevaplara geri bildirimde bulunmadığınızdan dolayı konunuz çöpe taşınmıştır.
OĞULCAN & OLCAYTUĞ

Oğulcan Excel Web Sitesi
Excel İle Programlama

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task