Skip to main content

AccessTr.neT

Altform eklemeyi nasıl yapabilirim

Altform eklemeyi nasıl yapabilirim

Çözüldü #1
Tüm üstadlara şimdiden teşekkür ederim.
Benim hazırlamış olduğum forma bir alt form eklemek istiyorum.Forma girilen veriler otomatik olarak o alt formda veri sayfası görünümünde görülsün istiyorum.Yardımlarınızı rica ediyorum
Çözüldü #2
Sn byonsekiz Site Kurallarını okumanız ve uygulamanız gerekir.Yeni konu açmadan önce arama yapmanız gerekir.

https://accesstr.net/konu-mevcut-forma-a...t=alt+form
"Gülümsemenin, parasal değeri yoktur. Satın alınmaz, ödünç verilmez, dilenilmez, çalınmaz ama verilmedikçe hiç alınamaz."
Baştan sona Sql veritabanı oluşturma
Çözüldü #3
Sn byonsekiz örnek eklerseniz yardımcı olabiliriz. Saygılar...
Bilgi paylaşıldıkça çoğalır....
Her engel, yaşam koşullarınızı daha iyileştirecek bir fırsattır.

Access için her zaman lazım olacak konu başlıkları listesi

Çözüldü #4
Sn. byonsekiz, sizin için bir örnek ekledim. Bu örnekte altform uygulaması mevcut, ancak siz istediğiniz için aynı kayıtları içeren form ve altform uygulaması yaptım. Normalde bu tamamen gereksizdir. Örneğin İller tablosu ve bu tabloyla ilişkili İlçeler tablosuna yönelik bir form ve altform yapmak mantıklı olur. Ancak İller tablosunu form yapıp, tekrar ayrı formda iller altformu oluşturmaya gerek yoktur. Umarım anlatabilmişimdir. Kolay gelsin.
.rar altform_ekle.rar (Dosya Boyutu: 21,75 KB | İndirme Sayısı: 34)
Çözüldü #5
Sn byonsekiz, bu sorunuzda olduğu gibi aşağıdaki linkte bulunan sorunuzla ilgilide geri dönüş yapmamışsınız. Lütfen sorduğunuz konuların takibini yaparak neticeyi sitede paylaşınız. İzlenen yolun size uygunluğu ancak sizin tarafınızdan belirtilebilir. Saygılarımla

Raporda sadece dolu alanlar görülsün.
Çözüldü #6
Yardımını esirgemeyen herkese teşekkür ederim.Alt form ekledim değerli yardımlarınızla.İyiki varsınız

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task