Skip to main content

AccessTr.neT

İŞLETME İÇİ PROGRAM

trkyy
trkyy
1
1581

İŞLETME İÇİ PROGRAM

Photo #1
Reklamcılık üzerine çalıştığımız, küçük ölçekli işletmemiz içindeki iş ve işlemlerde kullanmak üzere Access (daha çok Excel tabanlı dokümanlarla iş görüyoruz.) tabanlı bir yazılım geliştirmek istiyoruz. Program içinde

* CRM tarzı müşteri bilgi takibi (müşteri kayıt, olumlu olumsuz firma takibi, Müşteriyle yapılan Toplantı notları eklenebilen ve güncellenebilen)
* Reklam vermek isteyen firmaların mali sorgusunu yapabileceğimiz sorgu modülü (internetle entegre )
* Telefon rehberi (fotoğraf ekleme vs. gibi eklenebilir özellikleri olabilir)
* Maç, fuar, etkinlik tarihlerini takip edeceğimiz modül (internetle entegre )
* Maaş / Prim hesaplama
* Reklam Sözleşmesi hazırlama müdülü (taslak hazır olacak, sadece firma bilgileri kısmı değişebilir olacak)
* Arşiv tutabildiğimiz

vs. gibi özellikler bulunsun istiyoruz. Yani bunları ayrı ayrı Excel , word dosyalarında çalıştırmak yerine 1 çatı yazılımla bir araya toplamak istiyoruz.

Yardımcı olabilecek arkadaşa emeğinin karşılığını vereceğim mutlaka.

Şimdiden teşekkürler..
.rar EK-3 ÖNEMLİ FİRMALAR LİSTESİ.rar (Dosya Boyutu: 2,35 KB | İndirme Sayısı: 51)
Dediğiniz şeyler banada lazım ancak sitemizde kurallar gereği kendiniz bir şeylere başlarsanız size destek olunabilecektir. Yoksa ben o kadar ihtiyacım olduğu halde dahi böyle bir programa başlayamadım Img-grin
AccessTr.Net teknik konular içeren bir sitedir. Bu tip sitelerde en iyi şekilde yardım alabilmeniz için Site Kurallarını mutlaka okumanız ve buna göre hareket etmeniz lazım.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task