Skip to main content

AccessTr.neT

acces öğrenimi

esenerkurt
esenerkurt
4
2911

acces öğrenimi

merhaba ben sitenize yeni kayıt oldum,acces konusunda çok yeniyim fazla bir bilgim yok bir haftalık bir hizmetiçi eğitim kursu aldım ama pek fazla birşey öğrenemedim sıfırdan nasıl tablo vs vs yapılır onu görmek istıyorum ama burdaki hersey yapılmıs ve bitmiş ben nasıl yeni yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim saygılar...
hoşgeldin esenerkurt zamanla herşeyi öğrenirsiniz ,accessle ilgili sorularını accessle ilgili bölüme yazarsan size yardımcı oluruz.
"Gülümsemenin, parasal değeri yoktur. Satın alınmaz, ödünç verilmez, dilenilmez, çalınmaz ama verilmedikçe hiç alınamaz."
Baştan sona Sql veritabanı oluşturma
Sn esenerkut sitemize hoşgeldiniz. Access derslerinden başlayabilirsiniz. Saygılar...
Bilgi paylaşıldıkça çoğalır....
Her engel, yaşam koşullarınızı daha iyileştirecek bir fırsattır.

Access için her zaman lazım olacak konu başlıkları listesi

Aşağıdaki linki incelemeni öneririm.

https://accesstr.net/forum-access-videolari.html
Öğrenmek ve başarmak istiyorsan tam yerine geldin.Çünkü bende defalarca uğraştım, bıraktım kızdım kenidime ama; insan gerçekten isteyince çok şeyler yapa biliyor. O yüzden yapılmış örneklere çok iyi bakmanızı öneririm. Denemekten kormayın, access'i öğrenebileceğiniz en iyi adresinde burası olduğuna %100 garanti verebilirim. Çünkü bunun bir örneğide benim. Son bir şey daha, siz ne kadar öğrenmek isterseniz okadar öğrenebilirsiniz...

Saygılarımla.
işte bunu anladım Ohmy
Son Düzenleme: 23/10/2009, 11:50, Düzenleyen: 67-MKZSG.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da