Skip to main content

AccessTr.neT

bölme ve verimlilik

targetistanbul
targetistanbul
25
8939

bölme ve verimlilik

Çözüldü #1
merhaba arkadaşlar,
ekte yolladığım program tablosuna yardımcı olmanızı rica ediyorum.
bütün açıklamalar excel'in içinde mevcuttur,bunun dışımdaki sorularınızı cevaplandırmak isterim,
bütün arkadaşlarımıza kolay gelsin ve teşekkürler
Çözüldü #2
Ben ek göremiyorum.
Mesajlarımızı Türkçe yazım kurallarına uygun yazalım.
Emeğe saygı gösterelim, bir teşekkürü çok görmeyelim.
Çözüldü #3
özür dilerim acele ile unutmuşum,
.xls UYGUN YERLEŞİM.xls (Dosya Boyutu: 27,5 KB | İndirme Sayısı: 30)
Çözüldü #4
(15/09/2009, 08:59)targetistanbul yazdı: özür dilerim acele ile unutmuşum,

Sevgili arkadaşım, bu isteğine cevap bulabileceğini sanmıyorum. Senin isteğin daha çok bana plaka kesim alan verim hesabı işlemini andırıyor ve bunu Excel ile yapmak baya bir meşakkatli iş. En azından uğraşacak kadar zamanı olan azdır diye düşünüyorum.
FX-Etopla
Liste Kutusu Oluşturma
Çözüldü #5
ilginize teşekkürler,bu malesef plaka işi değil,bir kumaş kesim işi,yalnız ben program olmasa bile nasıl bir formül uygulayacağımı bulabileceğim bir matematik bağıntı arıyorum aslında,bulabilirsem ne mutlu bana,tekrar teşekkür ederim.
Çözüldü #6
(17/09/2009, 00:16)targetistanbul yazdı: ilginize teşekkürler,bu malesef plaka işi değil,bir kumaş kesim işi,yalnız ben program olmasa bile nasıl bir formül uygulayacağımı bulabileceğim bir matematik bağıntı arıyorum aslında,bulabilirsem ne mutlu bana,tekrar teşekkür ederim.

Belki şunu yapabiliriz kumaşın alanı ile yapacağınız kesimin alanını hesaplayıp nekadar parça çıkarabileceğinizi hesaplatabiliriz. Ama bunu şekil olarak yerleştirmemiz zor olur.
FX-Etopla
Liste Kutusu Oluşturma

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task