Skip to main content

AccessTr.neT

Seçenek kutusu hatası.

Seçenek kutusu hatası.

Çözüldü #1
Veritabanımda 2 tane seçenek kutusu var biri "GÇH" Diğeri "ES"
GÇH 'da Giriş Çıkış ve Hepsi seçenekleri
ES 'de Elektrik Su ve Hepsi var
benim çalıştıramadığım kısım Hepsi ve Hepsini seçtiğim zaman yanlış sorgu yapıyor .sorguyu rapor içindeki kağıt kaynağı kısmından yaptım.
Umarım çözüm bulurum şimdiden tşkler.
.rar Modül Giriş-Çıkış.rar (Dosya Boyutu: 194,37 KB | İndirme Sayısı: 7)
Çözüldü #2
Seçenek grubunun böyle bir özelliği var mı bilmiyorum. Ama sanırım yok. Yani seçenek grubu kapalı kutu gibi kendi içindeki eylemleri tek değer olarak döndürüyor. Kod kullanarak seçenek grubu içindeki üyelere aynı anda birden çok işaret nasıl yapılır bilmiyorum ama benzer bir durumda ben farklı bir yöntem izlemiştim. Bunun için seçenek grubu değil tek tek onay kutuları kullanmış ve her bir onay kutusunun eylemi için kod yazmıştım. Yani böylece seçenek grubunu daha yönetilebilir, daha esnek hale getirmiş oluyoruz. Zamanım olursa sizin çalışmanıza da aynı töntemi uygularım ama siz kendiniz de uygulayabilirsiniz. Fikir benden..
İnadına, ille de Accesstr.net...
Çözüldü #3
Tşk ederim saolun cevabınız için bende uygulamaya çalışacağım sizde yaparsanız sevinirim karşılaştırmış olurum takılırsam eğer.
Çözüldü #4
Sayın Streak
Örneği gönderiyorum. İnceleyin. Mantığı basit, siz de aynısını diğer seçenek grubu için uygularsınız.
.rar KENDİ SEÇENEK GRUBUMUZU YAPTIK.rar (Dosya Boyutu: 193,87 KB | İndirme Sayısı: 43)
İnadına, ille de Accesstr.net...
Çözüldü #5
TŞK EDERİM HALLETMEYE ÇALIŞACAĞIM SAOLUN TEKRARDAN.
Çözüldü #6
teşekkürler mehmet hocam, sn streak, lütfen tümü büyük harflerle yazmayınız. Site Kuralları

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task