Skip to main content

AccessTr.neT

satış ve alış faturası

atlantis8334
atlantis8334
9
5316

satış ve alış faturası

Çözüldü #1
çalışmamda toplolar kısmında 3 ayrı toplo yaptım.
1:tblfatura,2:tblmustariler,3:tblürünler.
Bu fatura taplosundan ürün girdi ve çıktısı yapmak istiyorum.Ve her ürünün farklı bir iskontosu var.Fakat bunu nasıl yapabileceğimi tam olarak kestiremedim.Uzun zamandır accessle ilgilenemediğim için bir çok şeyi hatırlayamıyorum.
.rar musteri takip çizelgesi.rar (Dosya Boyutu: 88,41 KB | İndirme Sayısı: 97)
Burda olmaktan MUTLUYUMM .... Img-grin
Çözüldü #2
tablo nedir arkadaşlar? Tablo değil midir onun aslı?
Çözüldü #3
tam olarak ne dediğinizi anlaamadım..?...
Burda olmaktan MUTLUYUMM .... Img-grin
Çözüldü #4
(18/04/2009, 18:21)atlantis8334 yazdı: tam olarak ne dediğinizi anlaamadım..?...

toplolar yazmışsında onun tablolar olduğunu söylüyor . . .
Çözüldü #5
Bu arada forumumuzda "t a p l o"yu normal yazarsanız (Ben özellikle ayrı ayrı yazdım) "tablo" olarak düzelten bir kod kullanıyoruz. O yüzden sayın krizantem'in yazdığı "t a p l o" ifadesi otomatik olarak "tablo" biçimine dönmüştür. Zaten sayın atlantis "toplo" yazdığı için onu kodla falan düzeltmek mümkün olmamış Img-grin)))
İnadına, ille de Accesstr.net...
Çözüldü #6
eğer her müşteri için ayrı bir iskonto uyguluyorsan bunu mutlka formda elle yazmalısın yok her ürünün iskontosu sabitse o zaman ürünler tablosunda bir iskonto alanı aç ve iskontoları oraaya yaz böylece formdan çekersin ve iskontoyu uygularsın
meşhur çin atasözü  "ACCESS İLE YAPABİLECEKLERİNİZ HAYAL EDEBİLECEKLERİNİZ İLE SINIRLIDIR" siz ne kadar hayal edebiliyorsunuz

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task