Skip to main content

AccessTr.neT

Merhaba

_gulsennn_
_gulsennn_
6
2715

Merhaba

Herkeze merhaba ben gülşen personel işleriyle ilgili bir örnek form ararken burayı buldum.Paylaşımda bulunan arkadşlarada tşk ederim ayrıca, sorumunun cevabını buldum çünkü burada.
Merhaba syn gülsen ,burada herşey mevcut,aramıza hoşgeldiniz
merhaba arkadaşlar ben siteye yeni üye oldum ve nekadar geç kaldığımı yenice anlıyorum keşke bu siteyi daha önce görmüş olsaydım sağlık olsun ne diyelim ben amatör bir akses kullanıcısı yım hatta bilmiyorum belkide uzun zaman önce bişeyler yapmıştım ama unutmuşum yaklaşık 4 senedir girmiyordum şuan bi program hazırlamam lazım diye girdim ama malesef hepsini unutmşum ne acı nese sizin sayenizde tekrardan hatırlayacağım inşallah size iyi çalışmalar.
Foruma hoşgeldiniz sn. anzarot,

Öncelikle "Access Dersleri" ve "Access Video Dersler" kısmındaki konularla başlamanızı, daha sonra "Access Örnek Uygulamalar" kısmında gönderilen Access uygulamalarını incelemenizi tavsiye ederim.

Daha sonra uygulamanıza başladığınızda,
takıldığınız veya soracağınız bir şey olduğunda
öncelikle forumda arama yapmalısınız.
"Access Çözümlenmiş Sorular" kısmında güzel bir arşiv var.

Sorununuzu bulamazsanız, "Access Sorular ve Cevaplar" kısmına
Forum kuralarına uygun olarak Konu açabilirsiniz.
Yardımcı olmaya çalışırız.
Bildiğini bilenin arkasından git, bildiğini bilmeyeni uyar, bilmediğini bilene öğret, bilmediğini bilmeyenden kaç.
Konfüçyüs
Gülsen hanım ve Sn. Anzarot aramıza hoşgeldiniz.

Sn. Anzarot Seruz hocamın yazdıklarını dikkate alacağınızı umarım.

Gülşen hn. Personel işleriyle ilgilide (iş mevzuatı vs.) takıldığınız yerlerde destek isteyebilirsiniz. Profesyonel kişilerden destek verilecektir.
™Hiç Birimiz, Hepimiz Kadar Akıllı Olamayız...®

dsikkate alacağım öneriler için teşekür ederim

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da