Skip to main content

AccessTr.neT

1FORMDA 2 ADET ALT FORM GÖSTERME

1FORMDA 2 ADET ALT FORM GÖSTERME

Çözüldü #1
Sayın hocalarım öncelikle Access te bildiğim herşeyi sizden öğrendiğimi belirtmek isterim lakin sizin için basit ama bana ağır gelen bir sorunumu sizlerle paylaşmak istiyorum.

bir bakım programı hazırlamaya çalışıyorum her ekipman için bir sicil kartı bu sicil kartında ekipman özelliklerinin ve arıza kayıtlarının tutulması gerekiyor bunlar için 2 ayrı tablo oluşturdum ektende göreceğiniz üzere bölümü seçip o bölüme göre ekipman gelmesi lazım gelen ekipmanın bütün bilgilerini iki adet alt forumda belirtebilmem lazım lakin bir türlü muvaffak olamadım. yardımlarınızı bekliyorum.

Saygılarımla iyi çalışmalar.
.rar Bakım Programı.rar (Dosya Boyutu: 26,96 KB | İndirme Sayısı: 14)
Çözüldü #2
Açılan kutular (bölümler ve ekipmanlar) istediğiniz şekilde yapıldı fakat altformlarda seçilen veriye göre işlem yapma işini yapmadan önce size şiddetle yapılmaması gereken öllümcül hataları okumanızı tavsiye ediyorum.Alan isimlerine dikkat edin.
Bakım Programı_CSKN.rar
GERİ SAYIM;Sen doğduğunda başladı ! Eğer (9) canlı bile olsaydın en fazla (8) kez kaçabilirdin Ölümden ! Bil ki (7) Düvele sultan dahi olsan yerin (6) Mekan olacak sana. En fazla (5) Metre kumaş götürebileceksin ! Kapatacaksın (4) açsanda gözlerini ! Bu (3) günlük fani dünyada Azraile (2) kat olup yalvarsanda nafile EceL geldiğinde (1) gün öleceksin ! İşte, o an herşey (0) dan başlayacak. Çünkü,
ÖLÜM BİR YOK OLUŞ DEĞİL,YENİDEN DOĞUŞTUR !
Çözüldü #3
üstat çok teşekkür ederim biraz geç oldu ama eline sağlık

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task