Skip to main content

AccessTr.neT

Excel koruma şifresi

Excel koruma şifresi

Çözüldü #1
excel'de unutulan koruma şifrelerini nasıl bulabilirim...

Saygılar,
MG
Ve İsa Onlara Dediki:
Siz bizim varoluşumuzun eskatolojik manifestosu ve dünyaya gelişimizin imgesisiniz.
Onlar Döndü İsaya Dediki:
Ha!

Çözüldü #2
Bu soru bu günlerde çok gelmeye başladı. Dolaşan bir Excel dosyası şifresi sorusu var ortalıkta. Eğer o yüzden soruluyorsa 1806*1807 yani 3263442 'dir

Soru da şu arkadaşlar
--
DUNYACA UNLU BIR MANTIK SORUSU

Soru:Siradaki numara nedir?

1, 2, 6, 42, 1806, ?

Buldugunuz sayi ekteki Excel dosyasinin sifresi.
--

Bunun haricinde bir olaysa internetten ilgili programı aratabilirsiniz. Ama program ücretlidir...
Bana işe yarayan bir müdür göster,sana dünyayı yerinden oynatayım.
                                                                                        Descartes

Çözüldü #3
(xxxxxxxxx) bununla sonuca ulaşamıyorum..

Saygılar,
MG
Ve İsa Onlara Dediki:
Siz bizim varoluşumuzun eskatolojik manifestosu ve dünyaya gelişimizin imgesisiniz.
Onlar Döndü İsaya Dediki:
Ha!

Çözüldü #4
Excel veya Access ile ilgili şifreleri açığa çıkaran, şifre kıran vb. programları sitemizde yayınlamamız etik olmayacağından dolayı konuyu kilitliyorum.

Ancak kendinize ait bir dosyayı açamıyorsanız yöneticilerimize Özel Mesaj yolu ile bilgi verip bir şekilde dosyanızı gönderirseniz sizin için biz şifrelerini aşabiliriz. Şifreyi aşsak bile dosyanızı incelemeden, size ait olup olmadığına emin olmadan size teslim edemeyiz.
AccessTr.Net teknik konular içeren bir sitedir. Bu tip sitelerde en iyi şekilde yardım alabilmeniz için Site Kurallarını mutlaka okumanız ve buna göre hareket etmeniz lazım.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task