Skip to main content

AccessTr.neT

vb.net internet veritabanı

vb.net internet veritabanı

Çözüldü #1
Öncelikle iyiaksamlar sevgili vede sayın uyelerımız ve değerli yetkili arkadaslar vb.net ile internete atılan bir veritabanına nasıl bağlanılır bunun hakkında bilgiye ihtiyacım var elinde buna benzer ornekler olan varsa lütfen benle paylaşsın ben +rep imi esirgemem asla hiç bir fikrim olmadıgı için soruyorum internetteki veri tabanına baglanılıp hemde kayıt ekleme silme nasıl oluyor ? lütfen cevaplarınızı bekliyorum
Veri Tabanı .mdb olacak sekilde soruma ornek uygulama veya kaynak kod istiyorum
Son Düzenleme: 10/01/2012, 22:29, Düzenleyen: tunchacı.
Çözüldü #2
Kayıt ekleme işlemi local veya uzak veritabanı fark etmez aynı şekilde olur. Bağlantı için bağlanılacak veritabanına göre farklı bağlantı cümlesi değişir. Bir sürü veritabanı olduğunu düşünecek olursak size lazım olan için hazır cümleler şu adreste incelenebilir:

connectionstrings.com

NOT : Yazının içinde çok sayıda +1 kullanmak cevap alma durumunuzu değiştirmeyecektir. Ayrıca konuyu açacağınız kategoriye dikkat etmenizi tavsiye ederim. Şu anda olduğunuz kategoriye kendi örnek dosyalarınızı ekleyebiliyosunuz. Sorular için "Vb.Net Sorular ve Cevaplar" kategorisini kullanmalısınız. Konuyu taşıyorum.
AccessTr.Net teknik konular içeren bir sitedir. Bu tip sitelerde en iyi şekilde yardım alabilmeniz için Site Kurallarını mutlaka okumanız ve buna göre hareket etmeniz lazım.
Çözüldü #3
teşekkürler ilginizden dolayı
Çözüldü #4
Veri tabanı .mdb olacak şekilde diyeyim
Çözüldü #5
sistem online mı çalışacak yoksa sadece veritabanı mı serverda olacak.
™Hiç Birimiz, Hepimiz Kadar Akıllı Olamayız...®

Çözüldü #6
sadece veri tabanı serverda olacak program da online olmuyomu bolecek asp.net le yapmıyorum cunku programı vb.net le yapacam

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task