Skip to main content

AccessTr.neT

Rapor düzenleme

Rapor düzenleme

Çözüldü #1
İyi günler arkadaşlar,
Eğitim alanlarına yönelik bir çalışma hazırladım. yalnız rapor kısmında bazı sorunlarım oluyor. Ana formum içerisinde parsel bilgilerine ait bir alt formum daha var. Rapor hazırladıgımda arazitbl şeklinde raporda bir işe ait birden fazla parsel bilgisi oldugu için raporda o bilgileri alt alta yazıyor. Bu parselleri yanyana bir hücreye yazdırma olasılıgım varmıdır? Raporun düzeni ve görünümü açısından daha şık olacağına inanıyorum. Şimdiden teşekkür ediyorum.
Çözüldü #2
Merhaba;

Özellikle office 2003 kullanarak dosyanızı ekleyebilirseniz, size yardımcı olacakların sayısı artabilir.
Çözüldü #3
Sanırım dosya eklemede sorun yaşıyorum inş şimdi yüklenir. İlk mesajımda da dosyayı göndermiştim ama gözükmemişti.
neden dosya ekleyemiyorum. bir sorun var? dosya yükle dedikten sonra attach olarak gözükmüyor
Son Düzenleme: 24/11/2011, 12:05, Düzenleyen: bykn61.
Çözüldü #4
eki şimdi yolluyorum.

Ek Dosyalar
 deneme.rar(748.06 KB)

(24/11/2011, 10:56)bykn61 yazdı: İyi günler arkadaşlar,
Eğitim alanlarına yönelik bir çalışma hazırladım. yalnız rapor kısmında bazı sorunlarım oluyor. Ana formum içerisinde parsel bilgilerine ait bir alt formum daha var. Rapor hazırladıgımda arazitbl şeklinde raporda bir işe ait birden fazla parsel bilgisi oldugu için raporda o bilgileri alt alta yazıyor. Bu parselleri yanyana bir hücreye yazdırma olasılıgım varmıdır? Raporun düzeni ve görünümü açısından daha şık olacağına inanıyorum. Şimdiden teşekkür ediyorum.

Çözüldü #5
yardımcı olacak kimse yokmu Img-grin

(24/11/2011, 14:24)bykn61 yazdı: eki şimdi yolluyorum.

Ek Dosyalar
 deneme.rar(748.06 KB)

(24/11/2011, 10:56)bykn61 yazdı: İyi günler arkadaşlar,

Çözüldü #6
Buradaki cevap sorununuzu çözmedi mi?

https://accesstr.net/konu-raporlama--12884.html
Kaplumbağa ya dikkat et...
Sadece  başını çıkartıp risk aldığında ilerleyebiliyor...

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da