Skip to main content

AccessTr.neT

kritere göre arama yapma sorunu giderildi son sorum aktif pasiflik

kritere göre arama yapma sorunu giderildi son sorum aktif pasiflik

.rar Örnek.rar (Dosya Boyutu: 103,62 KB | İndirme Sayısı: 112)
sayın alpeki99 hocamın yaptığı arama programından esinlenerek kendi programıma ekledim çok güzel çalışıyor.bulanan kaydı çift tıkladığımda forma yerleştirmiyordu sorunu hallettim.tek sorunum kaldı GarantiTemizlik formu üzerindeki Halı Adet yazan yere 3 yazmışsam hemen altındaki Halı M2 1, Halı M2 2 ve Halı M2 3 kutularının aktif, Halı M2 4 ....... Halı M2 15 e kadar olan kutuların Pasif olmasını istiyorum.Kutuları aktif pasif yapma olayını açıklayabilirmisiniz.Tüm hocalarımın yaptığı programları dikkatle ve beğenerek izliyorum yardımınızı bekliyorum şimdiden teşekkür ediyorum...
Son Düzenleme: 21/07/2011, 10:32, Düzenleyen: doubleone.
3 dışında bir değer yazarsa veya başka değerler yazarsa ne olacak? Farklı durumlar varsa belirtirseniz yardımcı olalım.

Form üzerinde herhangi bir denetimin aktif pasiflik özelliği:

denetimAdı.Enabled = True
denetimAdı.Enabled = False
AccessTr.Net teknik konular içeren bir sitedir. Bu tip sitelerde en iyi şekilde yardım alabilmeniz için Site Kurallarını mutlaka okumanız ve buna göre hareket etmeniz lazım.
5 yazarsa ilk beşi aktif on tanesi pasif, 9 yazarsa ilk dokuz tanesi aktif diğerleri pasif gibi değişken olacak yani.hazır sizi bulmuşken bir soru daha sorayım GarantiTemizlik formundaki Tarih bölümüne 21/07/2011 yazdığımda tarih 07/21/2011 oluyor bir türlü yazıdğım şekilde çıkartamadım nedeni nedir yardımcı olursanız sevinirim.şimdiden cevabınız için teşekkür ediyorum...

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task