Skip to main content

AccessTr.neT

Shift tuşu engellemeyi Çalışma içine eklemek

Shift tuşu engellemeyi Çalışma içine eklemek

Çözüldü #1
Herkeze iyi çalışmalar; Aşşağıdaki örnek çalışmayı (alıntı) biraz sadeleştirerek çalışmamın Yönetici izni olan ve Basit Şifre atanmış bir buton ile çağrılan bir formuna eklemek istiyorum. Bu sayede ADMIN yetkili kişi aynı zamanda formu düzenleme ve değiştirme hakkınada sahip olucak.

Ancak uygulama Form ve Modul den oluşuyor. Bu form ve modülleri Kendi çalışmama "DIŞ VERİ AL" şeklinde ekleyip denediğimde "M.O.Access BOS makrosunu bulamıyor" şeklinde bir hata alıyorum.

Bu konudaki yardımlarınız için teşekkürederim.

Sadeleştirdiğim ve çalışan haliyle;

.rar ShiftByPassKey.rar (Dosya Boyutu: 42,37 KB | İndirme Sayısı: 56)

NOT : Unutmuşum ilk örnek için şifre=1

Shift engelleme/açma programı orjinal hali;

.rar Orjinal hali.rar (Dosya Boyutu: 47,94 KB | İndirme Sayısı: 59)
Volkan1 27 Kasım 2010 dan beri AccessTr üyesidir.Halay
Son Düzenleme: 30/05/2011, 13:59, Düzenleyen: volkan1.
Çözüldü #2
Kendi Çalışmanızıda Eklemiş Olsaydınız Daha Sağlıklı Olurdu.
Çözüldü #3
(30/05/2011, 14:01)lifeexciting yazdı: Kendi Çalışmanızıda Eklemiş Olsaydınız Daha Sağlıklı Olurdu.

Bu çok önemli değil boş bir Access sayfasına bu çalışma eklenirseki (ben ekleyemedim) bu örnrkten ben kendi çalışmama çekicem. Sıkıntı 1. Örnek boş çalışma sayfasına çekildiğindede çalışmyor. Sanki gizli bir makro varmış o alınmamış gibi
Çözüldü #4
Uygulama da Herhangi Bir Sıkıntı Yok.Örneği İnceleyiniz.Ayrıca Çalışmanızı Eklemeniz Sorununuzun Tespiti İçin Önemli ve Örnek Eklemek Bir Site Kuralıdır.
.rar Shiftkey_life.rar (Dosya Boyutu: 49,55 KB | İndirme Sayısı: 34)
Çözüldü #5
Örneğinizi boş bir Access sayfasına Dış verileri AL şeklinde kopyaladığımda ve yeni çalışmayı açtığımda hata veriyor. Sizde hata yoksa tekrar inceleyeceğim. Ben boş bir sayfada çalıtığı takdirde kopyalarım diyerek kendi çalışmamı örnek olarak eklememiştim. Kurallara dikkat ederim.Teşekkürler.

Yeni bir Access sayfasına eklenmiş hali bende hata veriyor

.rar son hali.rar (Dosya Boyutu: 59,04 KB | İndirme Sayısı: 11)
Son Düzenleme: 30/05/2011, 14:24, Düzenleyen: volkan1.
Çözüldü #6
Bende Herhangi Bir Sorun Yok.Dışveri Al Yöntemini Kullanırken Seçenekler Sekmesinden Aşağıdaki Resimde Olduğu Tüm Özellikleri İşaretleyiniz ve Uygulama İçerisindeki Tüm Makro,Modül,Tablo,Formları Seçin ve Tamamı Tıklatın.

[Resim: 25sadlj.jpg]

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task