Skip to main content

AccessTr.neT

icra kesinti takip

icra kesinti takip

Çözüldü #1
slm.

Biliyorsunuz icra kesintileri gün geçtikçe çoğlmakta ve bunların takibini yapmakta maaş mutemetleri zorlanmakta bende dahil. İcra kesintilerini daha sağlıklı takip etmem gerekiyor ki kişi zordurumda kalmasın ve icra direleriyle sorun yaşamayalım. Bu yüzden de bir icra takip programı yapmaya karar verdim tabloları oluşturdum ama ilişkilerde her zamnki gibi zorlanıyorum. 3 tablo oluşturdum kişi bilgileri, icra dairesi bilgileri ve borç bilgileri burada şu da kafama takıldı kesinti yapılan ay bilgilerini ayrı bir tablomu olalarak yapmam gerekir.
Evet bu aşamada tablolar arasında ilşkileri kurmamda bana yardımcı olabilirmisiniz.

Teşekkürederim.
.rar icra_kesinti_takip.rar (Dosya Boyutu: 7,91 KB | İndirme Sayısı: 192)
Son Düzenleme: 08/04/2011, 00:23, Düzenleyen: emel06.
Çözüldü #2
bişeyler yaptım belki işinizi görür
.rar icra_kesinti_takip-celoyce.rar (Dosya Boyutu: 27,36 KB | İndirme Sayısı: 193)
Çözüldü #3
slm.
sn.C*e*l*o*y*c*e tşk.

Kesinti yapılan ay bilgilerinide ayrı tablo yapmam gerekirmi.
Çünkü sağlıklı bir program olmasını istiyorum.

selamlar.
Çözüldü #4
gerek yok çünkü bu tür tabloya girilen bilgileri ,sorgu vasıtası ile zaten alırsınız,
teşekkür
(08/04/2011, 11:55)C*e*l*o*y*c*e yazdı: gerek yok çünkü bu tür tabloya girilen bilgileri  ,sorgu vasıtası ile zaten alırsınız,

Merhaba icra takip dosyası Excel olarak bana lazım ama bu dosya açılmadı yardımcı olabilirseniz sevinirim

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task