Skip to main content

AccessTr.neT

Otomatik Form Çalıştırma?

Otomatik Form Çalıştırma?

Çözüldü #1
arkadaşlar kolay gelsin. herkese iyi akşamlar... ben internetten indirdiğim bir kütüphane programına bakarak kütüphane programı oluşturdum ( basit seviyede ). Ama takıldığım bi konu var. masaüstündeki simgeye tıklayınca ilk açılacak formu tam ekran yapamadım. 2003 versiyonunu kullanıyorum. Aslında bi yere kadar tam ekran yaptım. Araçlardan Başlangıç ayarlarını denedim tam ekran oluyor ama Access penceresini ve menüleri kaybedemedim. bu konuda yardımcı olabilir misiniz. bu sorunu nasıl halledebilirim? (büyük kısmını kendim yaptığım) programı eklenti olarak ekledim umarım yanlış eklememişimdir. programı kontrol edip varsa eksik ya da yanlışım lütfen bir acemiye göre açıklarsanız sevinirim veYardımlarınızı bekliyorum. Yardım ederseniz müteşekkir olurum...

Kusura bakmayın konuyu yanlış yere açmışım. özür dilerim. (bir kaç sayfaya birden bakınca dikkat etmemişim.)
.zip kutu3.mdb.zip (Dosya Boyutu: 243,63 KB | İndirme Sayısı: 19)
Son Düzenleme: 25/03/2011, 22:41, Düzenleyen: qash.
Çözüldü #2
ßen Haddime Düşmez Ama ßir ßildigim Kadarıyla Yardımcı Olayım. Öncelikle
1.Kitap Listesi Bölümünde Combo İle açılan Bölümlerde Sanırım Verileri Çekmek İstemişsin ama Çekmemiş
2.Tabloların Border Larını ßelirgin Yapsan Tasarım ßiraz Daha Düzenlesen İyi Olur.

Pencere Gizleme Gizlemek İçinde ekteki Dosyayı İncelersen, ßirde Forumda ßunla İlgili ßaya ßir ßaşlık Var İnceleye Bİlirsin
Kolay Gelsin.
.rar Access Penceresini Gizleme.rar (Dosya Boyutu: 4,84 KB | İndirme Sayısı: 28)
|By|KiDnArUt|, 07-05-2010 tarihinden beri AccessTr.neT üyesidir.
Çözüldü #3
arkadaşım yardımın için tşk ederim... verdiğin ekteki bilgilerle tam ekran oldu.

Açılırken güvenlik düzeyi ile ilgili olarak bir iki bişey çıktı. onları kod ile devre dışı bırakabilir miyiz. yoksa Access ayarlarından mı güvenlik düzeyini düşürünce devre dışı kalır.

ve dediğin gibi veri çekmek konusunda sıkıntım var. bu konuda yardım edebilir misin. mesela listelenmiş bir bilgiye tıkladığımda yukarıdaki kutulara ( textbox ) listede tıkladığım sıradaki bütün bilgiler dolsun. bunu yapmaya çalıştım ama olmadı. kodları kopyaladığım programdan bazı yerlerde oldu gibi ama bir iki yerde hata var. onları nasıl düzeltebilirim...
Çözüldü #4
güvenlik ayarları olarak aratın sitemizde.
Murat YANDEMİR ( PyramiD YAZILIM Uluslar Arası Nakliye Programları )
Bilgisayar Programcısı (1989'dan beri)

+rep Yollar biter Access bitmez. +rep

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task