Skip to main content

AccessTr.neT

Hastane otomosyonu hakkında yardım

Hastane otomosyonu hakkında yardım

Çözüldü #1
Merhaba arkadaşlar aşağıdaki hastane programına neler ekleyebilirim yardımcı olabilirmisiniz ?
-------------------------------------------------------------------------
program aşağıda
.rar HASTANE ÖDE.rar (Dosya Boyutu: 406,7 KB | İndirme Sayısı: 81)
Çözüldü #2
Öncelikli olarak yetkilendirme sistemini düzeltmelisin. Admin olarak girince Form2 yi açmaya çalışıyor ancak böyle bir form olmadığından hata veriyor. Daha gerisine bakmaya gerek bırakmadı anlayacağın.
AccessTr.Net teknik konular içeren bir sitedir. Bu tip sitelerde en iyi şekilde yardım alabilmeniz için Site Kurallarını mutlaka okumanız ve buna göre hareket etmeniz lazım.
Çözüldü #3
o önemli değil bi memurla gir
Çözüldü #4
Sn Çağrıhan bir önce açtığınız konuya, bir soru ve detaylı bir cevap göndermemize rağmen
herhangi bir geri bildirimde bulunmadınız. Yardım almak istiyorsanız bu konulara dikkat etmelisiniz
okileturc, 18-03-2009 tarihinden beri AccessTr.neT üyesidir.
Çözüldü #5
Siz yetkilendirme sistemini yapmadığınız sürece bu tip programlarda geriye kalan her şey boş.
AccessTr.Net teknik konular içeren bir sitedir. Bu tip sitelerde en iyi şekilde yardım alabilmeniz için Site Kurallarını mutlaka okumanız ve buna göre hareket etmeniz lazım.
Çözüldü #6
Bencede şifre yazıldığı halde hata veriyor.Öncelikle bunu halledin unutmyınki bazen zor gördüğüm sorun enküçük sorundur.

Ateşe Ateşle Karşılık Verenlerin Ellerinde Kalan Genellikle Küldür ....Icon_rolleyesIcon_rolleyes
Icon_rolleyes

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task