AccessTr.neT
Olaya birden çok şahsı ekleyip rapor alma - Baskı Önizleme

+- AccessTr.neT (https://accesstr.net)
+-- Forum: Microsoft Access (https://accesstr.net/forum-microsoft-access.html)
+--- Forum: Access Cevaplanmış Soruları (https://accesstr.net/forum-access-cevaplanmis-sorulari.html)
+--- Konu Başlığı: Olaya birden çok şahsı ekleyip rapor alma (/konu-olaya-birden-cok-sahsi-ekleyip-rapor-alma.html)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Cvp: Olaya birden çok şahsı ekleyip rapor alma - ozanakkaya - 20/06/2010

Konu başlığı olan "Olaya birden çok şahsı ekleyip rapor alma" sorusu cevaplandığı için konu çözümlenmiş sorular bölümüne taşınmıştır.

Konu başlığı ile ilgisi olmayan farklı sorular için yeni konu açınız.

6-) Sorununuz ile ilgili konu açtıysanız lütfen aynı soru ile ilgili tekrar konu açmayınız. Ayrıca, açtığınız konudaki sorun çözümlenmişse aynı konuya konu başlığındaki soru ile ilgisi olmayan farklı soru yazmayınız, başka bir üyenin soru içerikli konusuna soru yazmayınız. Sorunuz için yeni konu açınız.
[Uyarı Puanı: +2]

Cvp: Olaya birden çok şahsı ekleyip rapor alma - abdulvahap - 20/06/2010

sn sledgeab
bu konu henüz sonuçlanmamıştır bu bir katı kurallarınız ve formdaki yaklaşım uslubunuz hiç hoşuma gitmiyor bu iki hocamın yaptığı bir buton vardı bu konu ile ilgili form üzerinde sanırım kendisi 2003 office kullanıyor ben 2007 o yüzden tasarım modunda ayrıntı kısmını bulamıyorum madem yönetcisiniz uyarın ama yardımcıda olun bu üç kolay gelsin...
sn sledgeab
sizin bana yardım etmenizi istemiyorum sorunumu ben çözdüm resmi ektedir buda dört

Cvp: Olaya birden çok şahsı ekleyip rapor alma - ercansahin - 20/06/2010

Ben de bu uslubu size yakıştıramadım. Buda beş..

İşiniz görülürken Sn Sledgeab hocama bakın neler söylemişsiniz, şimdi neler söylüyorsunuz.
(24/05/2010, 07:37)abdulvahap yazdı: sayın ozanakkaya
sana geerçekten çok ama çok teşekkür ederim iyi varsın iyiki sorunumu çözdün
ilçe, polis merkezi mahalle seçerken mahalleye ayrı veri giremiyordum oda çözülmüş rica etsem nerde hata yaptım anlatabilirmisin nerdeyse bırakacaktım bu çalışmamı bide suç kapsamı hala sayısal sütun olaak atıyor..şimdiden teşekkürler

hocam ozanakkaya hocama lafım yok sizin alıntı ona yazılmış ama bu sledebar hoca formda herkesi kırıyor bende dahil sizi o kadar sıkmama rağmen siz niye böyle sert konuşmuyorsunuz banada kimseyede ... ekip ruhu diyorsunuz beşinciye ben işimi görmek için üye olmadım bu siteye birşeyler öğrenmek için üye oldum... uslubumu bende beğenmedim ama sled hocam biz konuşuyoruz rahatsız olmuş belli konuyu kapattığını bana uyarı verdiğini yeni konu açmamı ..ultimatom metin mübarek sanki kusura bakmasın... sitemim nankörlüğümden değil... sled hocamın uslubuna...

Cvp: Olaya birden çok şahsı ekleyip rapor alma - ercansahin - 20/06/2010

Her ikisi de aynı kişi...Img-grin))
Ayrıca sizin öğrenmeye çalıştığınız konusunda herkesin aklında soru işaretleri var. Şunu yapalım, yapılıyor, şuna da bakalım. O da tamam şurası olmadı böyle yapalım..Ama nereye kadar gidecek bilinmiyor. Evet kırıcı olmamak için elimizden geleni yapmaktayız. Sn sledgeab hocam da son derece kibar birisidir. Ancak sizde takdir edersiniz ki sitenin kuralları vardır ve kendisi bu kuralları uygulamada yetki olarak birinci sırada yer alan kişidir.

hocam bunuda öğrenmiş oldum bilmemem gayet normal değilmi? nerden bileyim ozanakaya hocam iki profille siteye giriş yapıyor kendisi ise kendisinden özür dilerim tabi o zaman iş değişir bir iyi bir kötüyü oynamak zorunda haklıda.... bana gelnce hocam ben size örnek gönderiyorum siz yapıyorsunuz sonra görüş sunuyorum halledersiniz diyorsunuz bende tamam diyorum kimsenin aklında öğrenmemle ilgili şüphe olmasın olmasınada gerek yok zaten sorduğum işi bilene göre anlamsız olabilir ama dedimya deneme yanılma yöntemi ben bu forum sayesinde Access bilgime baya ilerlettim sadece sorduğum sorulara aldığım cevaplar değil konu arama kısmındada çok güzel örnek paylaşımlar var... polemik konusu yapılmasını istemiyorum... emek verenlere teşekkür ederim... hocam sizede yardımlarınızdan dolayı çok teşekkür ederim.... bu projenin düzenlemesi kaldı onuda ben yapacağım siz sadece müsait olduğunuzda niye olay giriş ekranında şahıs ekleye gir dediğimizde olayla ilişkili kişi sayısını üstte vermiyor ona bakabilirseniz...