AccessTr.neT
Acemiler İçin Uygulamalar: Kullanıcı giriş ve şifre formu. Yetkilendirmeye göre işlem - Baskı Önizleme

+- AccessTr.neT (https://accesstr.net)
+-- Forum: Microsoft Access (https://accesstr.net/forum-microsoft-access.html)
+--- Forum: Access Dersleri (https://accesstr.net/forum-access-dersleri.html)
+--- Konu Başlığı: Acemiler İçin Uygulamalar: Kullanıcı giriş ve şifre formu. Yetkilendirmeye göre işlem (/konu-acemiler-icin-uygulamalar-kullanici-giris-ve-sifre-formu-yetkilendirmeye-gore-islem.html)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Cvp: Acemiler İçin Uygulamalar: Kullanıcı giriş ve şifre formu. Yetkilendirmeye göre işlem - mehmetdemiral - 17/11/2011

Ben de rep için teşekkür ederim. Yardımcı olabildiysem ne mutlu. Çalışma ozgün bir çalışmadır ve temel fonksiyonlarla hazırlanmıştır. Çok daha ileri düzeyde geliştirilebilir.

Cvp: Acemiler İçin Uygulamalar: Kullanıcı giriş ve şifre formu. Yetkilendirmeye göre işlem - ahmet029 - 10/02/2012

Merhaba Mehmet Hocam.elinize sağlık çok güzel anlatmışşsınız,bizim gibi yeni başlayanlar için çok faydalı bir döküman.Yazdıklarınızı defalarca yaptım ancak komutların hiçbirini çalıştıramadım sanırım bir yerde bi hata yapıyorum çünkü sizin dosayı indirdim ondada komutlar çalışmadı ,benim sitemim 64 bir win 7 ofisi 2010 bunların bir etkisi olurmu olursa ne yapmalıyım .Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.Saygılarımla.

Cvp: Acemiler İçin Uygulamalar: Kullanıcı giriş ve şifre formu. Yetkilendirmeye göre işlem - mehmetdemiral - 12/02/2012

(10/02/2012, 12:53)ahmet029 yazdı: Merhaba Mehmet Hocam.elinize sağlık çok güzel anlatmışşsınız,bizim gibi yeni başlayanlar için çok faydalı bir döküman.Yazdıklarınızı defalarca yaptım ancak komutların hiçbirini çalıştıramadım sanırım bir yerde bi hata yapıyorum çünkü sizin dosayı indirdim ondada komutlar çalışmadı ,benim sitemim 64 bir win 7 ofisi 2010 bunların bir etkisi olurmu olursa ne yapmalıyım .Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.Saygılarımla.

Sayın ahmet029
İlk mesaja sizin için bir de 2010 formatına çevrilmiş örneği ekledim. Ancak ben de windows 7 ve Office 2010 kullanmama rağmen diğer örneği bir sorun çıkmadan çalıştırabildiğimi söyleleyim. Ancak siz 64 bit kullandığınız için, bilgisayarınızdan ejderha bile çıkabilir, bir şey diyemem. Çünkü 64 bit sorunlarını tanımıyorum. Bellek kullanımı dışında pek bir fayda getirdiğini de söyleyemem. 4 Gb rami adam gibi görsün diye de bir çok programdaki kararlılıktan da vazgeçemiyorum. Bu nedenle 32 bitle devam ediyorum. Bu nedenle sizin 64 bitle ilgili sorun yaşamanıza yorum yapamam. İnşallah bu örnek çalışır sizde. BKZ. İlk mesaj.

Cvp: Acemiler İçin Uygulamalar: Kullanıcı giriş ve şifre formu. Yetkilendirmeye göre işlem - mehmetdemiral - 12/02/2012

Bu arada bazı versiyonlarda modül içinde kullandığınız "global" komutu çalışmıyor, yerine "public" kullanıyoruz. Ya da tersi... Onu da deneyin.

Cvp: Acemiler İçin Uygulamalar: Kullanıcı giriş ve şifre formu. Yetkilendirmeye göre işlem - ahmet029 - 24/02/2012

Merhaba Mehmet Hocam sitedeki diğer ustalar ve sizin yardımlarınız sayesinde bayağı yol katetim .şimdi yapmak istediğim şu Access forma veri giren (şifreyle giriyor )kullanıcının form üzerinde otomatik gözükmesi ve acces veri tabanımda ilgili sütüna kaydedilmesi.Bunu nasıl yaparım.Yardımlarınız için çok teşekkürler.Saygılar.

Cvp: Acemiler İçin Uygulamalar: Kullanıcı giriş ve şifre formu. Yetkilendirmeye göre işlem - POWER - 24/02/2012

Sn ahmet029;

Bu sorununuzun çözümü için yeni bir konu açıp örnek eklemeniz gerekir...