AccessTr.neT

Tam Versiyon: formda hesaplama yaptırma
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
Slm arkadaşalar ekteki dosyada yapmak istediğim şu
1 - Alt formdaki kdv alanına [matrah]*[kdv_orani]/100 bu hesaplatmayı yaptırmak istiyorum. denetim kaynağına yazıyorum bunu tamam ama işlemler tablosuna kayıt etmiyor bu seferde. ha bişi daha var belli bir süre sonra #AD? hatası alıyorum.

2 - Toplam kısmına matrah + kdv yi toplatmak istiyorum

3 - birde oiv ve matrahı var tabi öiv matrahı (matrah - oiv)

bunları yaptıktan sonra kaydet dediğimde hepsini işlemler tablosuna kaydetmesini istiyorum

şimdiden teşekkürler okadar araştırdım bulamadım acemi olunca böyle oluyor demekki
Sayın majezik;
Dosyanızı programınızdan "veritabanı sıkıştır onar" seçeneğiyle sıkıştırıp kaydettikten sonra , *rar veya*.zip yapıcı mprogramlarla tekrar sıkıştırdığınız zaman , programınıza daha çok kişi indirip bakabilir.Saygılarımla.
(20/12/2010, 17:00)Hayri16 yazdı: [ -> ]Sayın majezik;
Dosyanızı programınızdan "veritabanı sıkıştır onar" seçeneğiyle sıkıştırıp kaydettikten sonra , *rar veya*.zip yapıcı mprogramlarla tekrar sıkıştırdığınız zaman , programınıza daha çok kişi indirip bakabilir.Saygılarımla.

aynen katılıyorum.
saol coskun kardes
saol coskun kardes
Sayın majezik;
İnternet bağlantım koptuğu için çalışmayı gönderemedim. Başlangıç için bir şeyler yaptım. Kdv oranını belirledikten sonra Kdv yi hesaplıyor ve kaydediyor. Buna bakarak diğer kutuların hesaplanmasını yapmayı deneyin. Saygılar, iyi çalışmalar.
Sayfalar: 1 2