AccessTr.neT

Tam Versiyon: access hatalı sorgu
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
Merhaba herkese kolay gelsin.
Arkadaşlar ekte gönderdiğim programda kurulara adlı formu açtığımda orda kayıtlı kişilere tıklıyorum bana ana form ykbskayıt adlı formu açıyor ama dikkat ederseniz bütün kayıtları aynı tc ile açıyor ve kurulara formunda kişi kaydı 2 adet çıkıyor bu konuda yardımlarınızı bekliyorum teşekkür ederim.
Sayın atthegates örneği inceler misiniz...Kolay gelsin
İnceledim hocam ama yine aynı hatayı veriyor tc kimlik nosu ykbskayıt formunda hepsinde aynı görünüyor 0101010101 bu tc yi veriyor hepsinde. Bir de program açılır açılmaz bir hata uyarısı veriyor neden kaynaklandığını anlamadım. Teşekkürler
Örneği güncelledim. Hata açılan kutudan tc seçilmesinden kaynaklanıyor. Neden bu işlemi kullanıyorsunuz bilmiyorum çok gerekli değilse silinebilir diye düşünüyorum.Açılıktaki hata formun adının bitişik yazılmasından kaynaklanıyor. Kolay gelsin.
Durkheim hocam elinize sağlık yalnız şimdi de yinelenen değerler yüzünden kayıt yapılamıyor hatası veriyor ona yine baksanız çok teşekkür ederim size.
Örneği güncelledim. Kolay gelsin..
Sayfalar: 1 2