AccessTr.neT

Tam Versiyon: Basit Stok Takip Dosyası İçin Yardım
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
Merhaba,

Ekte bulunan dosyada hareket sayfasındaki hareketlerin özet dosyasında görünmesini nasıl sağlayabilirim ?

Yardımınız için teşekkür ederim.
örneği inceleyip dönermisiniz.böyle bi şey mi istediğiniz?

Ayrıca dosyalarınızı sıkıştırma programı ile sıkıştırdıktan sonra ekleyiniz
Teşekkür ederim hızlı cevap için,

İstediğim tam olarak bu sayılmaz fakat buna yakın.

Hareketler sayfasına yeni hareketler de eklediğimde excel'in bunu otomatik şekilde özet sayfasına aktarmasını istiyorum. Yani devam eden satırlardaki ürün alım ve satışları sebebiyle azalan ya da çoğalan ürün sayısını güncel olarak özet sayfasında görmek. Başka bir deyişle x ürününüdeki alış adetlerini toplayıp özet sayfasındaki x ürününün alış kısmına, aynı ürünün satış adetlerini toplayıp satış kısmına yansıtmak istiyorum.

Sıkıştırma programını kullanmayı unuttum afedersiniz.

Sn Ferit78 istediğiniz örnekte yapmaya çalıştım. Bir bakın olmuş mu?

Saygılar...
Cevap için teşekkürler Benremix

Konuyu tam anlatamadığımı düşünerek örneği tekrar güncelledim. Ayrıca sıkıştırma programı kullandım.

Dosya içinde hareket sayfasına stok hareketlerinin sürekli örnekteki şekilde yazıldığını varsayalım. (Daha açıklayıcı olması için örneği çoğalttım) Özet sayfasında ise her ürün için stok'a giren ve çıkan adetlerin toplam adetlerinin görünmesini istiyoruz. Bu şekilde stok özeti anlık olarak özet sayfamızda görünmüş olacak.

Benim isteyip oluşturamadığım formül ise hareketler sayfasından örn. ürün1 için ürün1 girişlerini toplayıp ürün 1 Stok'a giren kısmına, aynı şekilde satılan ürünleri de toplayıp çıkan kısmına yazması.

Zaman ayırdığınız için tekrar teşekkür ederim.

Saygılarımla....

Sn:ferit78
İstediğiniz özet tablo ile yapılabilir.Aşağıdaki örneği inceleyeniz.
Sayfalar: 1 2