AccessTr.neT

Tam Versiyon: Tablodan Dilediğimiz Sayı Kadar Veri Çekme İşlemi Nasıl Yapılır?
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Ekteki örnekten hareketle geçici tabloya kayıt edilen eksik dosya numaralarını , küçükten-büyüğe sıralandığında ilk 50 kayıtı, form ya da raporda yan-yana 10 ar'lı gruplar halinde resimdeki şekliyle nasıl gösterebiliriz?Form ya da rapordan herhangi birisi işimizi görür.

[Resim: do.php?imgf=15446966660331.png]
(13/12/2018, 13:18)alimadam yazdı: [ -> ]Ekteki örnekten hareketle geçici tabloya kayıt edilen eksik dosya numaralarını , küçükten-büyüğe sıralandığında ilk 50 kayıtı, form ya da raporda yan-yana 10 ar'lı gruplar halinde resimdeki şekliyle nasıl gösterebiliriz?Form ya da rapordan herhangi birisi işimizi görür.

[Resim: do.php?imgf=15446966660331.png]
sayın ozanakkaya tam olarak istediğimiz olmuş ama şöyle bir sorun yaşıyoruz,rapora bir üst bilgi (başlık) koymak istiyoruz bunu yaptığımız zaman raprda düzen tamamen bozuluyor-tablodaki rapor dağılıyor-kayıyor.Herşeyi denedim ama kayma olayını engelleyemedim.

Rapora bir isim vermek adına üstbilgi girişi yapabilmeyiz,bunun için ne yapmalıyız?
Rapora 20 adet metin kutusu ekledim, kalan 30 metin kutusunu doğru isimle siz eklersiniz.

İnceleyip olumlu/olumsuz bildirimde bulununuz.
Çok teşekkür ederim tam olarak şimdi istediğimiz gerçekleşti.