AccessTr.neT

Tam Versiyon: Liste Kutusundaki Verilere Ait Sürekli Formdaki Kayıtların Gözükmesi Ve Kayıt Girme
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Merhaba. Ekteki veritabanı uygulamasında frm_anasayfa adlı formda yer alan Liste kutusundaki klasör isimlerini (Senteler, Faturalar vb.) seçip Klasör Aç butonuna tıkladığımda açılan frm_klasordetay formu içerisindeki frm_envanter formunda,seçtiğim klasöre ait daha önce girdiğim evrak bilgilerinin gözükmesi ve ve o klasöre ait yeni bir evrak bilgisini girebilmek istiyorum. Bu konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Merhaba. Forumda cevap veren olmayınca kendim uğraşıp sorunu çözdüm. Öncelikle, tbl_klasor ve tbl_envanter tablolarını kullanarak frm_klasor adında alt formu frm_envanter olan bir form oluşturdum. Daha sonra Klasor Aç butonun tıklanma olayındaki kod satırını aşağıdaki gibi değiştirdim. Sorun çözüldü. İyi çalışmalar.
Private Sub Komut5_Click()
On Error GoTo Err_Komut5_Click

Dim stDocName As String
   Dim kriterim As String
   kriterim = Me.Liste0.Column(0)

stDocName = "frm_klasor"
   DoCmd.OpenForm stDocName, , , "klasor_id=" & kriterim

Exit_Komut5_Click:
   Exit Sub

Err_Komut5_Click:
   MsgBox "Açmak istediğiniz klasörü listeden seçin!", vbInformation, "Klasör Açma Uyarısı"
   Resume Exit_Komut5_Click
End Sub