AccessTr.neT

Tam Versiyon: Project İs Unviewable Hatası
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
Öncelikle hayırlı cumalar. Aşağıda eklemiş olduğum dosyada projeye giremiyorum. (project is unviewable hatası) veriyor. İnternetten araştırma yaptım ama bir sonuca ulaşamadım. yardımlarınızı bekliyorum.
Merhaba, bu hata değil normal bir durum. Excel belgesini kodlayan arkadaş kodlar görünmemesi için vba sayfasını kilitlemiş.
ozan bey ben bu işte acemiyim Vba sayfasının şifresini nasıl kaldırabilirim.şifre yazacak yer yokki
Okan kardeşim, google yaz "Vba sayfasının şifresini nasıl kaldırabilirim" şeklinde bak neler çıkıyor.
Unutmadan, lisansız veya lisans haklarını ihlal eden yazılımlar kullanmanızı asla tavsiye etmem.
Bendede aynı sorun oldu.  kodları yazan benim hiç bir şifrede girmedim. Fakat birben bire bu yazı çıktı ve VB kodlarını göremiyorum.
eğer şifre tanımlanmışsa şifreyi çözme yeri neresi acess için.
(20/03/2019, 19:30)estapan yazdı: [ -> ]Bendede aynı sorun oldu.  kodları yazan benim hiç bir şifrede girmedim. Fakat birben bire bu yazı çıktı ve VB kodlarını göremiyorum.
eğer şifre tanımlanmışsa şifreyi çözme yeri neresi acess için.

Merhaba, Vba sayfasında Tools -> xxxx Properties... içerisindeki Protection sekmesinde.
Sayfalar: 1 2