AccessTr.neT

Tam Versiyon: Listede Sıralama
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Merhaba Hocalarım eklediğim dosyada Satis Formundaki listede verileri Azalan Sıra numarası ile sıralamak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
sorgusunu alttaki sorgu ile değiştiri misin?

SELECT Satis.S_No, Satis.FirmaAdi AS Arama
FROM Satis
WHERE ((([Satis.S_No] & "* " & [Satis.FirmaAdi]) Like "*" & [Formlar]![Satis]![gecici] & "*"))
ORDER BY Satis.S_No DESC , Satis.FirmaAdi;
örnek isteginize göre düzenlenmiştir ekteki resmi inceleyiniz
(22/12/2017, 22:07)simendifer yazdı: [ -> ]örnek isteginize göre düzenlenmiştir ekteki resmi inceleyiniz
Çok, çok teşekkürler Hocam ellerinize sağlık. Tam istediğim gibi olmuş.

Hocam konuyu taşıyabilirsiniz. Saygılarımla iyi çalışmalar.
Hocalarım merhaba ben fomda sorgu oluşturdum.İki tarih arası sorgulama yapıyorum ama tarih sorgulamasının yanında ad soyad sorgulaması yapılacak ve başka metin dosyası kullanmadan ad soyad sorgulaması yapılacak.saygılarımla.
(25/12/2017, 18:39)COYOTE yazdı: [ -> ]Hocalarım merhaba ben fomda sorgu oluşturdum.İki tarih arası sorgulama yapıyorum ama tarih sorgulamasının yanında ad soyad sorgulaması yapılacak ve başka metin dosyası kullanmadan ad soyad sorgulaması yapılacak.saygılarımla.

Merhaba,

Örnek uygulamanızı ekleyerek yeni konu açınız.

(06/07/2009, 23:57)AccessTr.neT yazdı: [ -> ]1d) Konu başlığı ile ilgisi olsun veya olmasın, başka bir üyenin açtığı konuya soru yazmak yasaktır. Sorunuz için yeni konu açınız.