AccessTr.neT

Tam Versiyon: Sınav programında kaç doğru kaç yanlış saydırmak
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Merhaba,

Bu dördüncü programım.. Hala bilmediğim o kadar çok şey var ki ve her programda yeni sorular, yeni öğrenimler oluyor..

Ekli database de bir sinav programı yapmaya çalıştım. Eminim bir sürü mantık hatam vardır ancak bu haliyle bile iş görecek gibi.

Yapmak istediğim; verilecen cevapların kaçının doğru, kaçının yanlış olduğunu ve her sorunun doğru cevabı 5 puandan hesaplayıp not olarak kaç aldığını rapora yazdırmak. (altı çizili konuyu bende yapabilirim sanırım ama doğru ve yanlışları saydıramıyorum :))

Teşekkürler..
İncelermisiniz...

Lütfen olumlu veya olumsuz geri dönüş yapınız...

Not : sorgu1 ve sorgu2 yi inceleyiniz...

ilk 3 cevap için yapılmıştır diğerlerini ekleyiniz...
Yardımınız için çok teşekkür ederim. Örneğinizden yola çıkarak tüm sorunumu hallettim.. Sorgu oluşturmak gerektiğini düşünmüştüm ancak nasıl yapacağımı bilemediğim için bir bilene sormak şart olmuştu.. Sağolun..
Anladığım kadarı ile cevaplamaya çalıştım.incelerseniz sevinirim.
(17/04/2014, 16:09)afatsum75 yazdı: [ -> ]Anladığım kadarı ile cevaplamaya çalıştım.incelerseniz sevinirim.
Sizin örneğinizde harika, gerçekten çok teşekkür ederim. Yarın daha detaylı inceleyeceğim, malum mesai sona erdi.. Sağolun..