AccessTr.neT

Tam Versiyon: stok programını işime göre güncellemek istiyorum
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
merhaba arkadaşlar, benim küçük bir nalburiye-hırdavat dükkanım var, netten bulduğu bu programı işime göre güncellemek istiyorum, şöyleki;

STOK GİRİŞİ, FATURA BÖLÜMÜNDEKİ
Stok kodu - malın cinsi - renk - miktar - kimin için gelmiş ... satırlarını kaldırarak yerine

stok kodu - malın cinsi - iskonto 1 - iskonto 2- kdv - miktar - birim fiyat - tutur
kısımlarını ekleyebilir miyiz?

ayrıca gene Fatura bölümündeki Ara- sorgu kısmını sadece malın cinsi bölümünde arama yaptırabilir miyiz,
çünkü müşteri geldiğinde bir malın fiyatını sorduğunda o malın alış fiyatını hemen görmek istiyorum...
kullanıcı kadı : KENAN
şifre : 3333
Merhaba
sanırım böyle bir şey istiyorsunuz,ben bir şeyler yaptım ama tam test etmedim,ama şunu gördüm sanki fatura yapılış şekli ve kdv oranı tümü üzerinden hesaplanmalı,site içinde çok örnek var bunlara bakarak faturalandırma yapabilirsin ,
teşekkürler geliştırmışsiniz programı ama birde malın cinsi bölümünde sorgulama yaptırırsak daha da güzel olacak, peki örnekleri araştırın demişsiniz de bu programın kaynak kodlarını nasıl ulaşacağım?
Programı Shift tuşu basılı tutarak açın. Daha sonra Alt + F11 tuşlarına birlikte basın açılan vb ekranında kodları görebilirsiniz.
teşekkür ederim
şekli ve kdv oranı tümü üzerinden hesaplanmalı,site içinde çok örnek var bunlara bakarak faturalandırma yapabilirsin sanırım böyle bir şey istiyorsunuz,ben bir şeyler yaptım ama tam test etmedim,ama şunu gördüm sanki fatura yapılış