AccessTr.neT

Tam Versiyon: Adli tahkiat programı
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
ben acess ile adli tahkikat programı nasıl yapabilirim. İlk defa kullanacağım. stedeki programı inceldedim fakat sürekli hata verdi.yardımlarınızı bekliyorum...
https://accesstr.net/resim/do.php?id=203

bu likten indiriliyor ve çalışıyor
ayrıca harika bir program var forumda Polsoft size rehber olacak kullanabileceğiniz
Yardımınız için teşekür ederim. fakat bu program ben de var lakin güncel değil çok eski olduğu için herşeye cevap vermiyor. Posoft indirdim fakat acmıyor. Acmaya çalıştığımda tanımlanamayan arşiv sonu yazısı geliyor tanı mesajı olarak.
(12/06/2013, 22:05)MEHMET EMİR yazdı: [ -> ]Yardımınız için teşekür ederim. fakat bu program ben de var lakin güncel değil çok eski olduğu için herşeye cevap vermiyor. Posoft indirdim fakat acmıyor. Acmaya çalıştığımda tanımlanamayan arşiv sonu yazısı geliyor tanı mesajı olarak.

(01/11/2008, 09:13)ozanakkaya yazdı: [ -> ]Uygulamanın son halini Emniyet Mensubu bir arkadaş görmek istiyorsa Polnet kurulu bilgisayarda başlat/çalıştır'a
Alıntı:\\Bitlis\Fuat_Bal\Polsoft
yazarak ulaşabilir.
Jandarma mensubu nasıl bir yol izlemeli?
özel mesaj ile mail adresinizi bildiriniz.
Sayfalar: 1 2