AccessTr.neT

Tam Versiyon: Eczane Programı
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2 3
srtsrt07 isimli üyemizin isteği üzerine. Özkan Köşker Beyin Çok önce Hazırlayıp Benimde sonradan dikkatimi çektiği ve lisans kullanım süresi dolduğu için üzerinde bir takım değişikliklerle kendime göre dizayn ettiğim ancak kendim yaptım diye dağıtma amacında bulunmadığım bir çalışma ÖZKAN KÖŞKER bey' e De buradan Saygılar ellerine sağlık güzel bir çalışma .. " srtsrt07 " isimli üyenin sanırım ödev çalışması işine yaramışsa. Bir Teşekkür ÖZKAN Bey için Bir Teşekkür Benim İçin Bir Teşekkürde Tüm AccessTr.com Yönetim ekibi için cvbı yazarsa ne mutlu bize...

kullanıcı : ismail

şifre : 123456
Güzel bir çalışma. Teşekkürler.
elinize sağlık. hoş bir çalışma olmuş.
eline sağlık çok güzel bir çalışma olmuş
Sayın SqL_MaN
elinize saglık güzel degiştirme yapmışsınız sayın özkan hocanın ezcane takip programı hakkında formundaki yazıları silmişsiniz ama şifre formnundaki yanlış şifre girildiğinde uyarı yazısını degiştirmeyi unutmuşsunuz ("Ambulans Sevk Takip \\// designed by ÖZKAN") srtsrt07 isimli üyemizin isteği üzerine demişssiniz halbuki HEMŞEHRİNİZ ÖZKAN KÖŞKER hocaya bir teşekkür etseydiniz bir onura etseydiniz çok iyi olurdu
Tebrikler Simendifer...
Bu sitede kimsenin beklentisi yok hiç olmazsa emeğe saygısızlık etmeyin...
Sayfalar: 1 2 3