AccessTr.neT

Tam Versiyon: Stok Programı Tarihe Göre Toplama
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
Merhabalar,

Siteden destek alarak yaptığım stok programında "GireniTopla" sorgusunda zannedersem bir hata yaptım. Farklı tarihlerde ama aynı stok ismine sahip ürünleri toplamıyor. Ama aynı gün içerisinde stok girişi yaparsak aynı isimli o malzemeleri topluyor. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
sorgudaki GTarih alanini sorgudan cikartirsan toplama islemi gerceklesir, gtarih alanini eklersen tarihe gore toplar
Teşekkür ederim. Sorun çözüldü. Konu kapanmıştır.
Bu arada toplama işlemini Stok ismine göre yapmıyorsunuz değil mi? Bu tip işlerde Birincil Anahtar'a sahip alanları esas alarak işlem yapmanız esastır.
valla şu anda neye göre toplama yaptığımızı inanın bulamadım. Topluyor toplamasınada nasıl yapıyor derseniz açtım baktım ama çıkartamadım. Dosya ekte. Zahmet olmazda bakarsanız sevinirim. Yanlışımız varsa daha olayın başındayken çözebilirsek sevinirim.
Ben Vba kısmında Sql kodunda Where şartında Stok Adına göre toplama yapmayın diye demiştim ancak siz sorgu ile çözüm üretmişsiniz.
Sayfalar: 1 2