AccessTr.neT

Tam Versiyon: VERİ EŞLEME
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
İyi Günler

dosyada 3 adet tablo var. GİRİŞ , ÇIKIŞ ve PERFORMANS. GİRİŞ ve ÇIKIŞA VERİ GİRİŞİ YAPILACAK. BU VERİ GİRİŞİ ESNASINDA ORDER NOSUNU YAZILINCA PERFORMANS TABLOSUNDAN DİĞER VERİLERİ GİRİŞ VE ÇIKIŞ TABLOSUNA OTOMATİK GELMESİNİ İSTİYORUM. NASIL YAPABİLİRİM? ÖĞRETİRSENİZ DAHA ÇOK SEVİNİRİM.
Sn Jossihvi11

Lütfen örneğinizi 2003 formatında ekleyiniz.
ekledim kusura bakmayın eğer geç dönüyosam şirketteyima ara ara bakabiliyorum . İlgilendiğiniz için teşekkürler
Ekteki örneği incelermisiniz...

Lütfen olumlu veya olumsuz geri dönüş yapınız...
YAPTIĞINIZ ÇALIŞMAYI İNCELEDİM. ÖNCELİKLE İLGİLENDİĞİNİZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.ASLINDA TAM OLARAK İSTEDİĞİM BU ŞEKİLDE ORDER GİRİŞ VE ÇIKIŞLARINI YAPARKEN YANINDA DA BU PERFORMANS BİLGİLERİNİN OLMASINI İSTİYORUM FAKAT YAPTIĞIM DENEMELERDE GÖSTERMEDİ NAPABİLİRİM??
ÖZÜR DİLERİM BEN ORDER NUMARASI YERİNE ÇALIŞMA NUMARASI YAZMIŞIM NASIL YAPTIĞINIZDAN KISACA BAHSEDERMİSİNİZ?
Tablolarda eşleştirilecek alanların aynı tanımlanması lazım.
Sizin çıkış tablonuzda orderno tamsayı fakat müşteri tablonuzda not olarak tanımlı müşteri tablonuzdaki not tanımını uzun tamsayı olarak değiştirin bağlantılar olacaktır.
Sayfalar: 1 2