AccessTr.neT

Tam Versiyon: Uzun zamandır yoktum :(
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
Merhaba arkadaşlar uzun bir zamandır aranızda yoktum.Gerçi günü birlik girip bir göz atıyordum ancak pek haşır neşir olamadım.Bu aralar Sql ile başım biraz dertte Img-grin bu derdide kendim açtım başıma açıkçası öğreneyim şöyle adam akıllı dedim başladım inşallah Img-grin)

Mesajlar yazmıyorsam, cevaplar yazmıyorsam, sorular sormuyorsam access'ten veya güzel sitemizden uzaklaştığımdan değil sadece şu sıralar farklı alanlarda yoğun olmamdan dolayıdır.

Accesstr.net'siz olmuyor arkadaşlar!!!!!!!!!!!!!!!!
O zaman tekrar hoşgeldiniz. Sql derken veritabanı komutları olarak mı yoksa Sql server kurulum konusu mu sizi bu aralar meşgul eden? İkisi farklı şeyler deImg-grin)
aramıza tekrar hoş geldin sn.stavuert
Sizi görmek mutluluk verici..
Sn. stavuert aramıza tekrar hoş geldin. Bu site bağımlılık yapıyor... Saygılar...
Kesinlik bu site bağımlılık yapıyor Img-grin)) Bence bir yerde uyarı anlamında yazılmalı.

Dikkat Bağımlılık Yapar !!!

Img-grin)

Hem Sql Server kurulumu+yedekleme+bakım ve database işlemlerinde kullanılacak sorgular vs vs vs Img-grin) All of Sql Img-grin))
Sayfalar: 1 2