AccessTr.neT

Tam Versiyon: Zonguldak faciası
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
Zonguldakta göçük altında kalanlara Allah rahmet etsin.
Ailelelerine Allah'tan sabır diliyorum.
Amin,Allah rahmet eylesin
(21/05/2010, 19:42)ayhan2122 yazdı: [ -> ]Zonguldakta göçük altında kalanlara Allah rahmet etsin.

Amin Hocam İhşallah Bu Son Olsun.
Görsel basında okuduğum habere göre, İngiltere'de 37, Almanya'da 23 yıldır bu tür kazalar olmamış... Demek ki, bu ülkelerde aynı işi yapanların bu tür kazalarda hayatını kaybetmemesi için otoriteler iş ve can güvenliğine büyük önem verip, gerekli önlemleri alır, denetimleri çok ciddi yaparlarken; bizdeki işverenlerin, idari ve siyasi otoritenin bu konuda yeterli ve ciddi önlemler almadıkları çok açıktır.

Bu yaklaşım ülkemizde bize insan yaşamının ne kadar değersiz olduğunu gösteriyor... Bu kazaların buralarda çalışanların kaderi olduğunu kabul edemiyorum..

Canlarını kaybedenlere allahtan rahmet, ailelerine başsağlığı ve sabır diliyorum...
(21/05/2010, 19:42)ayhan2122 yazdı: [ -> ]Zonguldakta göçük altında kalanlara Allah rahmet etsin.

Sözün bittiği yer...Allah Rahmet Eylesin.
(21/05/2010, 20:59)BlackEagle yazdı: [ -> ]

Sözün bittiği yer...Allah Rahmet Eylesin.
Sayfalar: 1 2