AccessTr.neT

Tam Versiyon: Portfoy Guncelleme, listbox sorunu
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
Merhaba Sn hocalarım,

hazırlamaya çalıştığım portfoy güncelleme programında iki liste ve iki tablo var bu tablolar ncst adlı bir alanla birbirine bağlı. sormak istediğim listelerden seçim yaptığımda otomatik olarak metin kutularına atmasını istiyorum. komut butonları ile bunu yapabiliyorum ama listbox üzerinden seçim yaptığımda otomatik olarak atmıyor.
acaba hazırlamaya çalıştığım program çokmu karışık olmuş Img-cray
cevap ve yorumlarınızı sabırsızlıkla bekliyorum Img-grin
İnceleyin Lütfen..
hızlı dönüşünüz için çok teşekkür ederim inceleyip anlamaya çalışıyorum sizlerden öğreneceğimiz çok şey var iyiki varsınız. size soracağım çok soru var sanırım umarım bıktırmam sizleri
Bıktırmak ne demek! Bizler bunun için burdayız. Gönül işi yani bu iş.. Bizde böyle böyle geliştirmeye çalışıyoruz kendimizi.
merhaba sn ercansahin,
birbirine bağlı tablolarda kmtportfoy tablosuna veri girişi yapıyorum ama yetki girişine herhangi bir giriş yapmıorum. form üzerinden çalıştırdığımda firma listbox ına kmtportfoy tablosundaki veriyi görüntülüyor ama seçtiğimde metinkutularına atmıyor. yani yetki tablosuna veri girme koşulu oluşmuş durumda. bunu nasıl aşabilirim?
İnceleyin lütfen..
Sayfalar: 1 2