AccessTr.neT

Tam Versiyon: Açılan Kutu
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
açılan kutuda , başka formdan girdiğim verileri, görüntülerken aynı isimdekilerin tekrarlanmaması için ne yapmam gerekir
Sn ankaralıbay sorunuza yanıt verebilmemiz için örnek eklemelisiniz. İçinde gerçek veri olmayan örneğinizi sıkıştırıp ekleyiniz. Lütfen.... Site Kurallarını okuyunuz. Saygılar...

10-) Konu açarken sorununuzu açık bir şekilde ifade etmelisiniz. Konuya örnek uygulama eklemek zorunludur. Mutlaka örnek uygulama (14. Maddede belirtildiği şekilde) ekleyin. Gerekirse aldığınız hata kodlarını, resimlerini ekleyin. Sorunuzu mutlaka konuya yazınız, konuya soru içeren slayt veya döküman eklemeyiniz. bu şekilde sorunlarınızı daha kolay anlayabilir, sizlere daha rahat yardımcı olabiliriz.
[Uyarı Puanı: +2]

11-) Konu başlığını ve/veya mesajı tümü büyük harfle yazmak yasaktır.
[Uyarı Puanı: +2]
arkadaşlar ekteki örnek programımda isteğe göre veri dökümünde, ilçe seç dediğimde açılan kutuda bulunan aynı isimdeki ilçelerin tekrarlanmamasını istiyorum, yardımcı olursanız sevinirim
ekteki resimde acıklaması yaptım inceleyiniz
çok tşkler simendifer 1 aydır ugrasıyordum işlem tamam,
birde bu programla ilgili olarak, araçlardan başlangıçta çıkan menulerin çentiklerini kaldırmıştım, progremda duzenleme yapacagımdan başlangıç menulerini nasıl geriye getirebilirim.
Sayfalar: 1 2